REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Ale tu nie o to chodzi - bo karaoke znów na Ursynów przychodzi! Plenerowe popisy mieszkańców usłyszymy i zobaczymy jeszcze w lipcu w Lasku Brzozowym. Do tego foodtracki i atrakcje dla najmłodszych.

  Karaoke, mimo iż wywodzi się z Japonii, nie jest obce mieszkańcom Ursynowa. Po roku pandemicznej przerwy impreza wraca do parku przy Lasku Brzozowym. Każdy będzie mógł wystąpić i pochwalić się swoim talentem. A zdaniem ursynowskich radnych talentów wokalnych na Ursynowie nie brakuje.

  - Podczas imprezy dwa lata temu byłam zachwycona tym, ile mamy w dzielnicy świetnych głosów - mówi przewodnicząca radna Olga Górna, szefowa komisji kultury, jedna z pomysłodawczyń plenerowego karaoke w naszej dzielnicy.

  Impreza odbędzie się w piątek, 30 lipca w godz. 18-22. Organizatorzy zapewniają, że będzie bezpieczna. Zalecają jednak zachowanie bezpiecznej odległości od innych uczestników karaoke. Tańce nie są przewidziane, ale nie zakazane. Potańcówek dzielnicowych nie będzie, ale muzyka przecież sama napędza nogi do tańca!

  Biesiada dla każdego

  Karaoke z założenia ma odbywać się w biesiadnej atmosferze. Dzieci będą mogły pobawić się na dmuchanych zabawkach i zjeżdżalniach. Każdy będzie mógł napełnić brzuch przy stoiskach gastronomicznych i schłodzić się zimnymi napojami.

  Na ostatnim dzielnicowym karaoke wystąpili - poza mieszkańcami - ursynowscy politycy. Największe uznanie mieszkańców zdobył radny Antoni Pomianowski, który wykonał „Brooklyńską Radę Żydów” Kultu.

  - Widać inspirację Kazikiem, jest ten charakterystyczny zaciąg jak w oryginale. Ogólnie zaskoczenie na plus, dobrze się słuchało. Jeszcze tylko trochę pracy nad luzem scenicznym i będzie kariera - tak występ radnego Pomianowskiego z oceniała dwa lata temu pani Marta.

  ZOBACZ: Mieszkańcy i radni śpiewają karaoke - Ursynowskie Karaoke 2019

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.6188 sekundy
  REKLAMAA2 GIGANT500 spoxschool 06.09.2021 - 29.09.2021