REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Plecaki i tornistry w najmodniejszych wzorach, kolorowych zeszytów bez liku. Ołówki, długopisy, kredki i piórniki. Koniec wakacji tuż, tuż... Najwyższa pora na szkolne zakupy!

  Idzie wrzesień, do pierwszego dzwonka w nowym roku szkolnym coraz bliżej. Ursynowskie placówki oświatowe przygotowują się do przyjęcia uczniów, a rodzice rozglądają się za szkolną wyprawką.

  - Musi być modnie, wygodnie i praktycznie! - śmieje się pani Alicja, mama Oli i Magdy, uczennic 4 i 6 klasy podstawówki.

  Dziewczynki już nie mogą się doczekać rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego. Chcą opowiedzieć koleżankom o swoich tegorocznych wakacjach. Z radością myślą też o zakupie szkolnych gadżetów. Bo któż z nas w dzieciństwie nie lubił drukarskiego zapachu zeszytów szkolnych czy plecaka we wzory, którego zazdrościły nam wszystkie koleżanki i koledzy?

  Radość ze szkolnych zakupów trwa już od kilku tygodni w ursynowskim Auchan, które dla uczniów i rodziców przygotowało bogatą i kompletną ofertę przyborów szkolnych. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie - setki rzeczy potrzebnych do szkoły.

  - A już od czwartku, 23 sierpnia w naszej ofercie znajdą się produkty ze specjalnego szkolnego katalogu, w jeszcze korzystniejszych cenach - zapowiadają pracownicy sieci.

  Przez najbliższe dni obniżone zostaną ceny między innymi wszystkich plecaków i tornistrów. A ich wybór jest ogromny! Od wzorów z księżniczkami i zwierzątkami z bajek, po Speedy, Dinozaury i stonowane kolory dla naszych starszych pociech, które przecież ciągle podkreślają, że z bajek już wyrosły... Nowością są artykuły szkolne dla dzieci leworęcznych. 

  Auchan przy Puławskiej 427 od czwartku oferuje też duży wybór lunchboxów i świeżych soków - w sam raz na zdrowe drugie śniadanie do uczniowskiego plecaka.

  A już od 27 sierpnia, czyli od poniedziałku w sklepie rusza specjalna strefa dla dzieci, by umilić im powrót do szkoły. Organizatorzy zapowiadają konkursy z nagrodami, zabawy i rozdawanie gadżetów. Warto więc powitać nowy rok szkolny z ursynowskim sklepem Auchan. Niech Młodzi rządzą!

  Artykuł załadowany: 0.2894 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021