REKLAMAA1-FortSłużew-01-07----21-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  Triathlon Warszawski to rekreacyjna impreza dla wszystkich amatorów pływania, biegania i jazdy na rowerze, nie tylko z Ursynowa. W tym roku czeka nas dziesiąta, jubileuszowa edycja tego popularnego wydarzenia. Dziś i jutro ostatnia szansa, by się zapisać.

  Tegoroczne zmagania rozpoczną się w najbliższą sobotę, 15 września od rywalizacji na pływalni Aquarelaks na Kabatach. Później zawody przeniosą się do Parku Kultury w Powsinie, gdzie uczestnicy będą biegać i jeździć na rowerze.

  Dystanse zależą od kategorii zawodników, w sobotę rozgrywane będą bowiem aż trzy zawody. W Aquathlonie udział mogą wziąć dzieci w wieku 15 lat i młodsi. Oni będą mieli do pokonania 200 metrów na pływalni oraz 1 km biegu. Zawodnicy zapisani do pełnego triathlonu pokonają 400 metrów na basenie, 10 km na rowerze oraz 3 km na własnych nogach. 

  Jest też specjalna edycja dla rodzin - Triathlon Rodzinny, do którego zgłosić się mogą drużyny trzyosobowe - np. rodzic z dwójką dzieci lub rodzice z jednym dzieckiem. Każdy z członków rodziny weźmie udział w jednej wybranej dyscyplinie - pływaniu (200 metrów), bieganiu (1 kilometr) lub jeździe na rowerze (3 km). Czasy będą sumowane.

  - Triathlon Warszawski, w tym roku dziesiąty jubileuszowy, to doskonała impreza dla wszystkich amatorów. Najlepsi dostaną puchary i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale. Niespodzianką będzie wielki jubileuszowy tort dla wszystkich uczestników z okazji 10-lecia Triathlonu Warszawskiego i 20-lecia Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji - mówi Wiesław Krzemiński z UCSiR.

  To już ostatnia szansa na udział w przygodzie sportowej. Zostało już niewiele wolnych miejsc. Zapisy przyjmowane są na adres: imprezy@ucsir.pl lub osobiście w dziale organizacji imprez UCSiR – pokój 102 w godz. 8:00 - 16:00 lub w recepcji Areny Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w godz. 16.00 – 20.00. Regulamin i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie UCSiR.

  FOTOGALERIA: TAK BYŁO W UBIEGŁYM ROKU!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2809 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019