REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 stycznia 2019, 14:00 komentarzy 4

  (AŁ)

  Deszczowa pogoda i nieprzespana noc sprawiły, że ursynowskie ulice przed południem świeciły pustkami. Jedynie w okolicy otwartych sklepików, czy na przystankach autobusowych można było porozmawiać z mieszkańcami dzielnicy o ich planach i marzeniach na 2019 rok.

  Fundamentalna zmiana szykuje się w życiu dwójki młodych mieskańców Ursynowa Kasi i Mateusza. 

  - W tym roku się pobieramy, więc życzymy sobie, żeby wszystko poszło po naszej myśli, żeby nie było negatywnych niespodzianek. A wszystkim życzymy aby mieli więcej czasu dla siebie i realizowali swoje zamierzenia.

  Pan Andrzej zwrócił uwagę na jakość powietrza na Ursynowie, obawia się, że budowa Południowej Obwodnicy Warszawy spotęguje smog. 

  - Życzę sobie i innym przede wszystkim zdrowia, a tego może nie być jeśli nie zainstalują filtrów nad tunelem POW, więc to jest moje główne życzenie na ten rok, żeby nie trzeba było o nie prosić.

  Pani Natalia noc sylwestrową spędziłą bardzo spokojnie, o północy nie wypiła nawet kieliszka szampana. - Jeszcze nie widać, ale w czerwcu zostanę mamą i życzę sobie, żeby maluszek był zdrowy. Poza tym szczęścia wszystkim życzę, wiele miłości i poczucia bezpieczeństwa.

  Mieszkańcy Ursynowa oprócz zdrowia najczęściej  życzyli sobie i innym polepszenia sytuacji materialnej. Ja bym bardzo chciała, żeby podwyżek nie było, bo jak prąd zdrożeje, to wszystko pójdzie w górę, a ja w dodatku kuchenkę mam na prąd i już teraz płacę rachunek 500 zlotych miesięcznie. Chcę dla wszystkich grubszego portfela w tym roku - mówi pani Małgorzata.

  Spełnienie tego życzenia bardzo przydałoby się pani Urszuli. - Marzę, żeby wreszcie spłacić kredyt, innym życzę przede wszystkim zdrowia i uśmiechu na codzień i życzliwości, bo to jest najważniejsze.

  Pojawił się też wątek polityczny, bo w 2019 roku aż dwukrotnie pójdziemy do urn. Wiosną będą wybory do europarlamentu, a jesienią prezydenckie.

  - Ja bardzo bym chciał, żeby cała Polska poszła w tym roku śladami Ursynowa. Żeby w nadchodzących wyborach była tak duża frekwencja jak u nas i żeby nadeszła prawdziwa dobra zmiana. Życzę wszystkim spokoju i cierpliwości - mówi pan Łukasz.

  Pan Jaromir, mieszka na Ursynowie od urodzenia i jak powiedział nie zamierza tego zmieniać. - Czego życzę  mieszkańcom Ursynowa? Żeby się nie zmieniali, bo są fajni i dobrze mi się tutaj mieszka. W tym roku mam magisterkę i chcę, żeby poszło szybko i dobrze, a potem żebym dobrą pracę znalazł. 

  Pani Janina całą noc pilnowała wnuka, jak mówi huczne świętowanie Sylwestra ma już za sobą. - Ja życzę sobie i innym mądrości, bo jak jest, to i pieniądze są i zdrowie, bo mądry nie pali i nie pije. Pogody też lepszej w tym roku. Chciałabym, żeby wiosna szybko przyszła!

  A my życzymy wszystkim ursynowianom wiosny w sercu przez cały rok, na co dzień!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~dzikie zwierzęta z Rezerwatu Przyrody "Las Kabacki" 4 6 miesięcy temuocena: 50% 

   A my życzymy maszynistom ze Stacji Techniczno - Postojowej Metra przy ul. Wilczy Dół, aby przestali trąbić jak najęci przez cała dobę! Czy ktoś widział samoloty trąbiące na lotnisku?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tatko 3 6 miesięcy temu

   Kolejny sfrustrowany mieszkaniec ul. Wilczy Dół? Maszyniści działają zgodnie z przepisami - jak sie mieszkańcom ul. Wilczy Dol nie podoba, to niech skorzystają z inicjatywy ustawodawczej :)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stanislaw 2 6 miesięcy temuocena: 56% 

   Życzę mieszkancom nowego chodnika, nowej kostki wzdłuż al.KEN od metra Ursynów do ulicy Ciszewskiego zamiast starych plyt chodnikowych!!!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Michał 1 6 miesięcy temuocena: 50% 

   Całe szczęście miasto już nie buduje chodników z kostki.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2623 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO