REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Zdjęcie z Mikołajem to obowiązkowa pozycja podczas imprezy

  Zdjęcie z Mikołajem to obowiązkowa pozycja podczas imprezy (MSO)

  Wielkimi krokami zbliżają się ulubione święta wszystkich dzieci. Za tydzień, 8 grudnia czeka nas przedsmak gwiazdkowych atrakcji – Ursynowskie Mikołajki. Najmłodsi mieszkańcy naszej dzielnicy, będą mieli do zabawy okrągły milion klocków Lego!

  Ursynowskie Mikołajki to już stała pozycja w kalendarzu dzielnicy, a także wielu jej mieszkańców. Wspólne niedzielne zabawy Lego to uniwersalny pomysł na rodzinne spędzenie czasu, bo z tych klocków - podobno - nigdy się nie wyrasta.

  Czego można spodziewać się w niedzielę 8 grudnia na imprezie Ursynowskie Mikołajki? Oczywiście spotkania ze św. Mikołajem, ale także przedstawienia teatralnego dla dzieci „Świąteczna kartka z Afryki”. Arena Ursynów zostanie podzielona na strefy m.in. budowania freestyle z klocków Lego Star Wars, Miasteczko Lego – budowanie miasteczka z klocków Lego City i Lego Friends. Nie zabraknie cieszącej się zawsze ogromnym zainteresowanie Lego Games oraz gier Lego Przygoda II, Lego Iniemamocni,  Lego Jurrasic World, Lego Ninjago i Lego Marvel’s superheros.

  fot. Tak bawił na Ursynów podczas poprzednich Mikołajek.

  Dla najmłodszych uczestników imprezy nie zabraknie klocków Duplo. A wszyscy mikołajkowi goście będą mogli wziąć udział w budowaniu dużej mozaiki w kształcie Żyrafy o zrobić sobie zdjęcie z chodzącymi figurami Lego Budowniczego i Policjanta oraz Misia Ursynka.

  W Arenie Ursynów pojawi się również stoisko gier planszowych i stanowiska czytelnicze Egmont. Goście będą mogli zagrać w wielkoformatowe gry planszowe tj. Lux Torpeda, Fits, Kotek Psotek czy Ubongo. Po raz kolejny na Ursynowskich Mikołajkach pojawi się też Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa, sprzedająca wyjątkowe cegiełki.

  Ursynowskie Mikołajki odbędą sie 8 grudnia (niedziela) w godz. 12:00-17:00 w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. A patronat nad imprezą sprawuje Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 39

  • 17
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 6
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3222 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020