REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Wakacje już się skończyły, ale sezon na najlepsze lody dopiero się rozpoczyna. W sobotę, 7 września na Ursynowie otwarcie nowej sieci z lodami. Z tej okazji dla pierwszych 100 klientów lody gratis!

  Nowa lodziarnia otwiera się w dobrze znanym ursynowianom miejscu. W bloku przy alei KEN 19 na Kabatach, tam, gdzie jeszcze do niedawna sprzedawano lody znanej sieci, już powstaje nowy lokal z jeszcze pyszniejszymi lodami. Swoje podwoje otwiera Czekolodova. Czym marka ta wyróżnia się od innych?

  - Produkujemy lody sami, tylko z najlepszych składników dostępnych na rynku. Lody mleczne na bazie mleka i śmietany, a sorbety na bardzo dużej ilości świeżych owoców - zapewniają właściciele sieci Czekolodova, która w krótkim czasie otwiera już trzeci swój lokal - drugi na Ursynowie.

  Czeko, czeko, czekolada!

  Oczywiście hitem lodziarni będą - jak sama nazwa wskazuje - lody czekoladowe. Prawdziwa pyszność, którą docenią nie tylko najmłodsi, ale też wszyscy dorośli. Lody są mocno, mocno, mocnoooo czekoladowe!

  W Czekolodovej znajdziemy również pozostałe tradycyjne smaki. Codziennie dostępne będą evergreeny: Śmietanka, Truskawka czy wspomniana Czekolada. Będą też ulubione, nie tylko przez ursynowian: Słony karmel, Czarne raffaello, Oreo, Mascarpone z owocami leśnymi, Kinder Niespodzianka i Schoko bons. Czekolodova stawia również na mocno owocowe sorbety: Mango, Marakuja, Gruszka z wanilią oraz lody mieszane: Jogurt z wiśniami, Cytryna z miętą, egzotyczne Liczi.

  Lokal przy alei KEN 19 to nie tylko lodziarnia, to także świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi. To tu wypijemy dobrą włoską kawę, świeże szejki, soki i lemoniady.

  Super oferta na start!

  Z okazji otwarcia lokalu na Kabatach w sobotę, 7 września od godz. 10:00 Czekolodova rozdawać będzie lody gratis! Dostanie je 100 pierwszych klientów. A przez całą sobotę idealna okazja do spróbowania wyjątkowych lodów - gałka będzie kosztować tylko 2 złote.

  Przypominamy adres: al. KEN 19 na Kabatach. Czekolodova ma także swoją lodziarnię obok parku Jana Pawła II przy ul. Dzwonniczej 3 oraz w Wilanowie przy al. Rzeczypospolitej 18.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 112

  • 68
   BARDZO PRZYDATNY
  • 14
   ZASKOCZONY
  • 14
   PRZYDATNY
  • 9
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2826 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020