REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 maja 2022, 10:22 komentarzy 4
  Zdjęcie ilustracyjne

  Zdjęcie ilustracyjne (pixabay.com)

  Przejażdżka po Ursynowie skończyła się dla czwórki Gruzinów w policyjnych celach. Kilka godzin przed zatrzymaniem ukradli portfel. Mundurowi doskonale wiedzieli, jak wyglądają podejrzani i jakim samochodem jeżdżą.

  Podczas wieczornego patrolu na Zielonym Ursynowie mundurowym wpadł w oko szary peugeot. Wyjeżdżał właśnie z ul. 6 Sierpnia na ul. Puławską. Policjanci już wcześniej wiedzieli, kto jedzie w samochodzie. 

  - Osoby podejrzewane o kradzież portfela z dokumentami, której dopuścili się kilka godzin wcześniej - mówi podkom. Robert Koniuszy, rzecznik mokotowskiej komendy policji.

  Jeden ze złodziei wykorzystał nieuwagę właścicielki i ukradł portfel z jej otwartego samochodu. W tym czasie pozostała trójka bacznie przyglądała się swojemu koledze. Czekali właśnie w szarym peugeocie, który policjanci zatrzymali kilka godzin później do kontroli.

  - Siedzący za kierownicą 37-latek, jego o rok starszy kolega, który zajmował miejsce obok oraz 30- i 26-letni pasażerowie siedzący z tyłu, zaprzeczali, że brali udział w przestępstwie - relacjonuje podkom. Koniuszy.

  Twarde dowody

  Mundurowi nie dali jednak wiary w tłumaczenia Gruzinów, bo mieli rysopisy podejrzewanych. Najmłodszy z pasażerów wyglądał i był ubrany tak samo jak mężczyzna, który ukradł portfel. Poza tym obok niego na tylnej kanapie peugeota leżała saszetka - identyczna z tą, którą złodziej miał przewieszoną przez ramię w trakcie kradzieży. W środku znajdowało się 260 złotych. Jeszcze 100 zł znaleziono przy kolejnym z pasażerów. 

  - Mimo dowodów, którymi dysponowali policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego podejrzani rozumiejący język polski zaprzeczali, żeby brali udział w kradzieży - zauważa rzecznik mokotowskiej komendy.

  Mundurowi zatrzymali czwórkę Gruzinów. Następnego dnia usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 38

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 17
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Wątpliwy 4 3 miesiące temuocena: 100% 

   Mam wątpliwości do ich ‚ Gruzinstwa’ . Szwagier jest służbowym i mówił ze te Gruzińskie paszporty są najczęściej fałszowane i kupowane. Bardziej bym podejrzewał naszych umiłowanych gości.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janek 7 3 3 miesiące temuocena: 100% 

   Niestety ale przestępczości wśród osób które masz na myśli jest bardzo dużo proporcjonalnie. Zwłaszcza narkotykowa i złodziejstwo tylko zauważ że tego się nie podaje już od dawna, a zwłaszcza od lutego. Za to GR są na tapecie.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Baltazar Gąbka 2 3 miesiące temuocena: 100% 

   No!!! Nareszcie nasi ukochani z Wiejskiej doczekali się naśladowców.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~no pasaran 1 3 miesiące temuocena: 100% 

   Co chwilę czytamy o przestępstwach dokonywanych prze Gruzinów. Policja powinna mieć swoje wtyki w tym środowisku, wyłapać przestępców i deportować.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5156 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022