REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 lipca 2020, 10:36 komentarzy 1
  Tom Cruise w filmie

  Tom Cruise w filmie "Na skraju jutra" (mat. dystrybutora (Warner Bros Entertainment Inc.))

  Komedia czy film akcji? Dziś na Ursynowie aż dwa wieczorne plenerowe pokazy filmowe. Zapraszają DOK Ursynów oraz Fort 8.

  Dziś czwartek, więc kolejna odsłona Ursynowskiego Lata Filmowego oraz Kina Plenerowego w Forcie 8. 

  O 21:30 przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Kajakowej 14b odbędzie się pokaz filmu "Na skraju jutra". W tym roku dzielnica wyświetla filmy z gatunku sci-fiction przedstawiające apokaliptyczną wizję świata. Taki właśnie gatunek wybrali w głosowaniu internauci z Ursynowa.

  "Na skraju jutra" w reżyserii Doug'a Limana to film z 2014 roku. Brawurowe główne role zagrali w nim Tom Cruise i Emily Blunt. 

  Rasa obcych przypuściła bezlitosny atak na Ziemię i rozpanoszyła się niczym pszczeli rój, niszcząc doszczętnie całe miasta. Tylko żołnierz, który został zamknięty w pętli czasu, może ją unicestwić.

  - czytamy w opisie dystrybutora.

  Projekcja przy DOK Ursynów odbędzie się dzięki Budżetowi Obywatelskiemu. Wstęp wolny. Na miejscu do dyspozycji będą leżaki, choć można też przynieść koc, który rozłożymy na trawie.

  Kolejne seanse Ursynowskiego Lata Filmowego odbywają się co tydzień - na przemian przy DOK lub na Kopie Cwila. 6 sierpnia, godz. 21.00 – Blade Runner 2049 (Kopa Cwila), 13 sierpnia, godz. 21.00 – Pasażerowie (DOK Ursynów), 20 sierpnia, godz. 21.00 – Mad Max. Na drodze gniewu (Kopa Cwila), 27 sierpnia, godz. 21.00 – Klucz do wieczności (DOK Ursynów).

  Komedie w Forcie Ósmym

  Jeśli nie mamy ochoty na film akcji, z pomocą przychodzi Fort 8 - czyli kompleks gastronomiczno-handlowy w pięknie odrestaurowanym zabytkowym forcie "Służew" w rejonie Nowoursynowskiej i Doliny Służewieckiej.

  O 21:00 kolejny seans "Kina plenerowego w Forcie 8". Tym razem zabawna europejska komedia "Whisky dla aniołów" z 2012 roku.

  Robbie to chłopak z kryminalną przeszłością. Dzięki swojemu opiekunowi odkrywa w sobie talent do rozpoznawania smaków whisky. Postanawia to wykorzystać, by odmienić swoje życie.

  - to opis dystrybutora.

  Również na seans w Forcie 8 wstęp jest wolny. Organizatorzy zapewniają leżaki. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.4033 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021