REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 sierpnia 2022, 10:48

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Fenomenalny Mads Mikkelsen i kryminał akcji dziś przy UCK "Alternatywy". Szósty seans "Letniego Kina na Ursynowie" rusza o godz. 21.

  Dziś wieczorem już szósty plenerowy pokaz filmowy na Ursynowie. Tym razem fani kina spotkają się na placu przy Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy". Na wielkim ekranie wyświetlony zostanie duński kryminał akcji z 2020 roku "Jeźdźcy sprawiedliwości" z Madsem Mikkelsenem w roli głównej. To jeden z najbardziej znanych aktorów duńskich, którego możemy kojarzyć m.in. z bondowskiego "Casino Royale", gdzie zagrał Le Chiffre'a czy z głośnego "Na rauszu" z roli Martina.

  O czym jest wyświetlany na Ursynowie film? 

  Markus wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu... kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk.

  - tak fabułę opisuje portal Filmweb.pl, którego czytelnicy dali obrazowi Andersa Thomasa Jensena mocne 7,3 pkt. w dziesięciostopniowej skali.

  Seans w czwartek 11 sierpnia rozpoczyna się, jak każdy sierpniowy, o godz. 21. Do dyspozycji będzie kilkadziesiąt leżaków, ale najlepiej film oglądać z własnego koca rozłożonego na trawie. Wstęp wolny.

  Kolejne seanse Kina Letniego na Ursynowie:

  • 18 sierpnia o godz. 21 na Kopie Cwila - "#tuiteraz" - opowieść o spontanicznej podróży na drugi koniec świata, gonieniu za ulotną miłością i zauroczeniem. Ogólna dostępność internetu pozwala nawiązać kontakt dwójce ludzi – mężczyźnie z Francji oraz kobiecie z Japonii.
  • 25 sierpnia o godz. 21 przy DOK "Ursynów", ul. Kajakowa 14b - "Pechowi szczęściarze" - Hiszpan na emeryturze postanawia rozpocząć nowy biznes. Udaje mu się wciągnąć w plan znajomych, jednak ostatecznie wszyscy tracą całe oszczędności. Kiedy okazuje się, że padli ofiarą bankowego przekrętu, postanawiają odzyskać utracone pieniądze

  W tym roku pokazy na zlecenie urzędu dzielnicy organizuje Fundacja Rozwoju Kinematografii w ramach konkursu dotacyjnego. Koszt 8 seansów to 27,6 tys. złotych. Patronat medialny nad Filmowym Latem na Ursynowie sprawuje portal Haloursynow.pl. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4577 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022