REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2022, 21:05

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Delikatny złoty pierścionek zaręczynowy jawi się w marzeniach niejednej kobiety. Ten wyjątkowy kruszec idealnie wpisuje się w podniosły nastrój równie szczególnej okazji, dlatego jest najczęściej wybierany. Wbrew pozorom złoto nie będzie jedynym odpowiednim metalem szlachetnym. Na rynku znajdziemy wiele innych, ciekawych propozycji.

  Platynowy pierścionek zaręczynowy

  Szeroki wybór doskonałych kruszców pozwala na zastąpienie niemalże każdego modelu wykonanego ze złota. Jeśli twoja druga połówka śni o pierścionku zaręczynowym złotym z białym złotem, świetną alternatywą będzie biżuteria wykonana z platyny. Będzie ona doskonałym rozwiązaniem, chociażby dla alergików. W przeciwieństwie do białego złota, które przez domieszkę różnych metali może powodować uczulenia, platyna wykazuje właściwości hipoalergiczne. Ponadto charakteryzuje się lepszą trwałością. Wszystko dzięki imponującej twardości, która pozytywnie wpływa na odporność na uszkodzenia. Ogromnym atutem omawianego kruszcu jest także jego barwa. Srebrzystobiały połysk idealnie skomponuje się z dowolnym kamieniem szlachetnym. W połączeniu z brylantem stworzy luksusowy duet, z tanzanitem wizytówkę dziewczęcości, a z szafirem niezwykle elegancką ozdobę. Platyna będzie doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy poszukują nieprzeciętnie solidnego kruszcu. Warto jednak zaznaczyć, że tak szlachetny wybór wiąże się z wysokimi kosztami.

  Pierścionek zaręczynowy złoty czy srebrny?

  Oryginalne pierścionki zaręczynowe złote marki SAVICKI kuszą konsumentów swoim nietuzinkowym wyglądem. Modernistyczny design równie pięknie wygląda w srebrnym wydaniu, dlatego wielu zainteresowanych waha się nad wyborem kruszcu. Główną zaletą srebra jest jego atrakcyjna cena idąca w parze z dobrą jakością. Cudowny blask pierścionka wykonanego ze wspomnianego metalu jest dostępny dla osób z każdym budżetem. Niestety idealna prezencja srebrnej biżuterii z czasem ulega zmianie w wyniku czernienia. Ciemny nalot oszpeci nawet najpiękniejszą biżuterię. Istnieją sposoby na odwrócenie tego procesu, które pomogą w odzyskaniu dawnego blasku. Jeśli chodzi o jakość, pierścionek zaręczynowy złoty znacznie łatwiej zarysować, jednak ten srebrny może ulec odgnieceniu. Wybór między dwoma kruszcami powinien odbyć się po przeanalizowaniu naszych potrzeb. Jeśli wiesz, że twoja biżuteria będzie musiała poradzić sobie w wymagających warunkach, postaw na wytrzymałe złoto. Jednak jeśli nie wykonujesz ciężkiej pracy fizycznej, która mogłaby wpłynąć na zniszczenie ozdoby, srebro będzie idealnym wyborem.

  Pierścionek zaręczynowy niekoniecznie musi być złoty

  Rezygnacja ze złota w pierścionku zaręczynowym – czy to dobry pomysł?

  Klasyczne pierścionki zaręczynowe złote od lat święcą triumfy w jubilerstwie. Konsumenci pokochali je za piękno zawarte w prostocie. Zapisane już niemalże w tradycji złote modele często wprowadzają przyszłych mężów w dylemat. Panowie chcieliby zdecydować się na jakiś inny kruszec, jednak królujące złoto wciąż miesza w ich głowach. Mimo wszystko odejście od tradycyjnego metalu okazuje się być dobrym pomysłem. W końcu pierścionek zaręczynowy ma uszczęśliwiać narzeczoną, zatem jeśli gustuje ona w srebrze, nie ma powodów do inwestowania w inny materiał. Ponadto, zerwanie z obowiązującymi schematami może dodać pewności siebie. Wyróżniająca się na tle innych kobieta z pewnością nabierze wiatru w skrzydła, a to wszystko za sprawą symbolu miłości. Wybranie alternatywnego kruszcu może także pozytywnie wpłynąć na jakość wyrobu bądź finanse zakochanego mężczyzny. W końcu wspomniana już platyna zachowa doskonałą kondycję na dłużej, z kolei niezawodne srebro zmieści się w każdym budżecie.

  Artykuł załadowany: 0.3414 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022