REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Coraz więcej Polaków korzysta z zakupów online i innych usług dostępnych w Internecie. Młode pokolenia korzystają z nowych technologii niemal z marszu, starsi nie chcą czuć się wykluczeni cyfrowo i również uczą się na własną rękę lub korzystają z różnego rodzaju programów organizowanych np. przez biblioteki pomagające im zaznajomić się z obsługą komputera i Internetu. Wielu z nas, mimo pozytywnych doświadczeń związanych np. z zakupami online, nadal ma obawy przed pożyczaniem pieniędzy przez Internet. Czy słusznie?

  Dlaczego boimy się pożyczać przez Internet?

  Głównym powodem obawy przed zaciągnięciem kredytu przez Internet jest przymus pozostawienia wielu bardzo osobistych danych firmie udzielającej pożyczek. Wymagane są od nas dane osobowe, adres zamieszkania, numer konta bankowego, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, wysokość wynagrodzenia i wiele innych danych. Ich duża liczba może rzeczywiście odstraszyć niejednego klienta, dlatego instytucja pozabankowe starają się jak najbardziej ograniczyć dane, jakie klient musi uzupełnić, by otrzymać pieniądze. Pewnych informacji nie da się jednak pominąć.

  Kwestia zaufania

  Obawy przed podaniem danych osobistych wynikają również z nieznajomości danej firmy. Instytucji pozabankowych jest tak dużo, że nie kojarzymy wielu brandów, mimo iż są to bardzo duże firmy z bogatym doświadczeniem. Nie mamy więc zaufania do podmiotów, których po prostu nie znamy.

  Najlepszy sposób na poznanie firmy

  Jak w takim razie sprawdzić, czy dana firma udzielająca pożyczek jest rzetelna i godna zaufania? Najlepiej byłoby oprzeć się na opinii innych osób, ale nie będziemy przecież pytać kolegów w pracy lub krewnych o to, czy zaciągali w którejś z firm pożyczkę i jakie mają wrażenia z tym związane. Najlepszym sposobem na porównanie różnych ofert i sprawdzenie, czy firma cieszy się uznaniem wśród pożyczkobiorców, jest skorzystanie z porównywarki pożyczek pozyczkowy-portal.pl.

  Dzięki porównywarce możemy sprawdzić opinie innych osób, które dodają komentarze na temat danej instytucji pozabankowej, oceniając różne aspekty działań. W szybki sposób znajdziemy wady i zalety konkretnej firmy, a także jej charakterystykę. Poznając początki działania, kraj z jakiego wywodzi się dana firma, jaki ma status na rynku pożyczek, możemy wyrobić sobie zdanie na jej temat. O wiele łatwiej podjąć decyzję, widzą pozytywne komentarze zadowolonych z obsługi osób. Poznając dokładnie pożyczkodawcę, zmniejsza się też opór przed pozostawieniem poufnych danych, ponieważ wiemy, że nie zostaną wykorzystane niezgodnie z przepisami.

  Jak korzystać?

  Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej na temat firmy udzielającej pożyczek, przechodzimy w Pożyczkowym-portalu do sekcji opinie o pożyczkach i wybieramy przykładowo ratkomat.pl. Dowiadujemy się, że Ratkomat udziela długoterminowych pożyczek ratalnych na maksymalną kwotę 10000 zł na 24 miesiące. Czytamy, czym charakteryzuje się firma, jakie są zasady przyznawania pożyczki, jak wnioskować o pieniądze etc. Na koniec przechodzimy do szybkiego podglądu na najważniejsze cechy pożyczkodawcy oraz opinie klientów.

  Warto szukać godnej zaufania firmy poprzez porównywarkę pożyczek i nie martwić się, że nasze dane zostaną wykorzystane w nieuczciwy sposób.

  (mat. promocyjny)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3494 sekundy
  REKLAMAA2-AUTO WIMAR (rekrutacja) 08.07.2021 - 07.08.2021