REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Będzie sobota, będzie gorąco! Nie będzie tylko nocy, bo pierwsza w tym roku Ursynowska Potańcówka odbędzie się wieczorem. To jednak nie przeszkodzi mieszkańcom w wyśmienitej zabawie. Udowodnili to w poprzednich latach, a już dziś będą mieli okazję, by zrobić to jeszcze raz. 

  Ursynowianie na powrót potańcówek czekają od 2019 roku. I wreszcie się doczekali! Już dziś na polanie przy UCK „Alternatywy” po dwóch latach przerwy ponownie zatańczą w rytmie największych hitów. Najwyższy czas rozruszać kości i pokazać na parkiecie swoje taneczne ruchy.

  "Cudowna impreza!"

  Przez lata na ursynowskich potańcówkach zjawiały się tłumy tancerzy. Ursynowianie wręcz je pokochali. W końcu nie codziennie ma się taką okazję do szaleństwa. Ciepło czy zimno. Słońce czy deszcz. To dla uczestników nigdy nie miało znaczenia. Bo kiedy gra muzyka, to nie ma wyjścia. Trzeba zatańczyć!

  - Co tam pogoda, kiedy nogi same rwą się do tańca – mówiła pani Teresa podczas jednej z potańcówek w 2018 roku.

  Podczas dzisiejszej potańcówki pogoda ma jednak dopisywać. Przyjemne ciepełko i przejrzyste niebo to jednak tylko dodatek. Bo przecież najważniejsza będzie muzyka. Na poprzednich potańcówkach nigdy nie brakowało największych szlagierów z różnych lat.

  - Bardzo fajna atmosfera, świetne przeboje. Cudowna impreza! - można było usłyszeć od roztańczonych sąsiadek podczas potańcówki w 2019 roku. 

  I nic nie wskazuje na to, by w najbliższą sobotę miało być inaczej. O świetną zabawę zadbają DJ i wodzirej Michał Fogg oraz Alegancka Kapela, która uraczy tancerzy muzyką na żywo. Nie można także zapomnieć o atrakcjach dla najmłodszych - w końcu to impreza łącząca pokolenia. Specjalnie dla małych - podobnie jak w poprzednich latach - przygotowana zostanie strefa „dmuchańców”. Czekać w niej będą animatorzy. Już postarają się, by dzieciaki bawiły się równie dobrze.

  Taniec i styl

  Sobotnia potańcówka będzie w stylu retro, więc warto zadbać o odpowiedni ubiór. Za najlepsze stroje przewidziane są nagrody. Nie zabraknie także innych konkursów. Jak na przykład na najlepiej tańczącą parę. Jeśli ktoś będzie aspirował do tego tytułu, to z pewnością przydadzą się jakieś ekstra taneczne ruchy. 

  - Podczas potańcówki będzie można wziąć udział w lekcji tańca w klimacie retro. Tancerze pokażą podstawowe kroki, a następnie będą pomagać uczestnikom je opanować - zapowiadają organizatorzy z ursynowskiego ratusza.

  Szykuje się tyle zabawy, że w pewnym momencie trzeba będzie odpocząć. Coś wypić lub zjeść. Również i o tym pomyślano. Na spragnionych i głodnych tancerzy czekać będzie strefa z foodtruckami. Czego chcieć więcej? Chyba tylko tyle, aby potańcówek było jak najwięcej. 

  W tym roku oprócz sobotniej potańcówki ratusz zaplanował jeszcze trzy - 23 lipca w parku im. Jana Pawła II, 20 sierpnia w parku Lasek Brzozowy oraz 10 września w Sadku Natolińskim. Gdyby tego było mało, to jest jeszcze niespodzianka. Podczas tegorocznego Muzycznego Lata na Ursynowie również będzie można potańczyć. Większość koncertów będzie obfitowała w muzykę klasyczną. Jednak na dwóch będzie można usłyszeć folkowe dźwięki. I właśnie na tych do dyspozycji słuchaczy zostanie oddany parkiet. 

  Do tego czasu jeszcze trochę, a tymczasem pierwsza w tym roku Ursynowska Potańcówka odbędzie się w sobotę, 25 czerwca przy UCK „Alternatywy” przy ul. Gandhi 9. Na tancerzy czeka zabawa od 17:00 do 21:30. Patronat medialny nad potańcówkami sprawuje Haloursynow.pl.

  A tak Ursynów bawił na potańcówkach w 2019 roku:

  ​​

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Zielona 123 1 3 miesiące temuocena: 25% 

   Szkoda, że nie będzie potańcówki ma Zielonym Ursynowie :(

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 3 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.4516 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022