REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Projektowanie domu, czy urządzanie mieszkania to prawdziwe wyzwanie, dlatego zdecydowanie warto skorzystać z usług architekta wnętrz. Poznaj najważniejsze powody!

  Nie da się ukryć, że budowa domu, czy urządzanie mieszkania to poważne projekty, która wiążą się z ogromnymi wydatkami. Te koszty są na tyle duże, że część Polaków decyduje się zająć tym samodzielnie. Taka oszczędność jednak na dłuższą metę jest zupełnie nieopłacalna. Dlaczego? Bo może wiązać się z wieloma kłopotami, wpadkami, a przy okazji zajmie mnóstwo czasu. A przecież czas to też pieniądz!

  Dlaczego warto skorzystać z usług specjalistów? 

  Wyposażenie wnętrz wydaje się łatwym zadaniem, jednak większość osób, która samodzielnie się go podjęła może przyznać, że to właśnie później zaczynają się schody. W końcu to nie tylko wybór mebli i dodatków, ale zadbanie o to, by każda przestrzeń w domu była funkcjonalna i odpowiadająca potrzebom mieszkańców.

  Tym samym dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług profesjonalnej pracowni architektonicznej, takiej jak Studio VK, które działa na teranie całej Warszawy, ale także i online. Dzięki temu możliwości współpracy są praktycznie nieograniczone. Studio VK podejmuje się projektów architektonicznych, budowlanych, jak i wykonawczych w różnych branżach. Celem studia jest stworzenie dla klientów funkcjonalnej przestrzeni, która idealnie będzie odzwierciedlała ich gust, jak i charakter. Wykorzystując wiedzę, doświadczenie, jak i wyczucie stylu profesjonalistów można cieszyć się wnętrzem na miarę swoich potrzeb. 

  Spojrzenie architekta wnętrz

  Architekt wnętrz opracowuje koncepcję mieszkania, dostosowując ją do potrzeb klienta. Przewaga współpracy z architektem jest taka, że weźmie on pod uwagę najczęstsze problemy, błędy, a także zaprojektuje całość tak, by wszystko ze sobą współgrało. To niezwykle ważne dla komfortu mieszkania na danej przestrzeni. Gdy jest ona źle zaprojektowana, to prędzej, czy później da się to odczuć przy wykonywaniu codziennych czynności. Dlatego inwestycja w działanie z projektantem wnętrz to tak naprawdę rozwiązanie, które zapewni wygodę i piękne mieszkanie na długie lata. 

  Jak wygląda taki proces współpracy? W Studio VK dzieli się to na 2 etapy. Najpierw wykonuje się projekt koncepcji wnętrza, w którym konsultuje się z klientem jego preferencje. Tym samym wszystkie pomysły zostają ulepszone przez rady specjalistów. W drugim etapie przechodzi się od ogółu do szczegółu, bo projekt wykonawczy wnętrza kończy się fotorealistycznymi wizualizacjami projektu, w którym uwzględnione są rysunki wyposażenia, indywidualne projekty mebli, widoki ścian, rysunki posadzek, czy dobór oświetlenia. 

  Zalety współpracy z architektem

  Warto skorzystać z usług projektanta wnętrz bądź architekta. Dzięki temu nasza wizja na dom, czy jego wystrój zostanie przeanalizowana i wprowadzona w życie przez osobę, która zajmuje się tym codziennie. Szybko sprawi ona, że projekt będzie mógł zostać zrealizowany, ale tak, by zapewnić mieszkańcom piękne i funkcjonalne wnętrze. 

  Co więcej, pod uwagę brane są nie tylko kwestie wizualne, ale i techniczne. Zadbanie o to wszystko na początku sprawi, że realizacja projektu, jak i jego koszt pozwolą na prawdziwe oszczędności — zarówno pieniędzy, jak i czasu. Efektem takiej współpracy jest wymarzony dom, nie tylko pod względem estetyki, ale i przyjemności codziennego przebywania w nim. 

  Artykuł załadowany: 0.2705 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021