REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 października 2019, 14:16

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Pomalowanie elewacji, dachu lub innej dużej powierzchni to niemałe przedsięwzięcie – zajmuje trochę czasu i kosztuje siły. Można jednak ułatwić sobie zadanie i zamiast tradycyjnego pędzla użyć agregatu do malowania natryskowego. Jeśli nie posiadasz takiego urządzenia, możesz je wynająć. Zastanawiasz się pewnie jednak, czy warto to zrobić, ile kosztuje taka usługa i jak znaleźć wypożyczalnie. Zachęcamy do lektury artykułu, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i przekona Cię, że wynajem agregatu malarskiego to bardzo dobry pomysł.

  Do czego służy agregat malarski?

  Agregat malarski to nic innego, jak praktyczne i wygodne narzędzie malarskie, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób pomalujesz dom, mieszkanie lub biuro. Urządzenie służy do malowania natryskowego. Metoda ta polega na rozbijaniu drobin farby, co pozwala na dokładne nałożenie równej warstwy, również w trudno dostępnych miejscach. Używanie agregatu w znacznym stopniu ułatwia i usprawnia malowanie, zwłaszcza dużych powierzchni ścian, elewacji oraz dachu. Agregat do malowania nie tylko doskonale sprawdza się przy pokrywania farbą trudno dostępnych miejsc, ale również znajduje zastosowanie przy zabezpieczaniu elementów z drewna. Nie musisz jednak  kupować agregatu do jednorazowej inwestycji – możesz go wypożyczyć, na przykład z wypożyczalni firmy BEKERFARB.

  Dlaczego warto wynająć agregat do malowania natryskowego? Ponieważ niesie to ze sobą same korzyści:

  • otrzymujesz profesjonalny i nowoczesny sprzęt, który jest regularnie serwisowany i umożliwia stabilną pracę;
  • malowanie – zwłaszcza dużych powierzchni lub dachu – przebiegnie sprawniej i pozwoli na dokładne i równomierne położenie farby;
  • metoda natryskowa jest zdecydowanie wygodniejsza niż używanie tradycyjnego wałka lub pędzla; nie wymaga od Ciebie tyle czasu i wysiłku;
  • używając agregatu, zużyjesz mniej farby niż podczas malowania ręcznego, ponieważ urządzenie jest niezwykle wydajne, a do tego jest przystosowane do podawania różnego rodzaj farb.

  Zalety nowoczesnych agregatów malarskich

  Decydując się na wynajem agregatu malarskiego, warto skorzystać z usług firmy, która ma doświadczenie w branży budowlanej i oferuje urządzenia najnowszej generacji. W wypożyczalni BEKERFARB znajdziesz agregaty do malowania natryskowego, które są wyposażone w inteligentne i nowoczesne systemy. Ich zadaniem jest ułatwienie Ci pracy oraz nadzór nad parametrami pracy urządzenia. Agregaty malarskie oferowane przez firmę BEKERFARB posiadają również regulator ciśnienia roboczego, który jest odpowiedzialny za równomierne nakładanie farby. Dodatkowo są skonstruowane w taki sposób, aby w czasie pracy do wnętrza obudowy nie dostawał się kurz i zabrudzenia. Ich technologia sprawia, że urządzenie jest proste w obsłudze, a jednocześnie daje naprawdę satysfakcjonujące efekty. Wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z instrukcją, a agregat wykone pracę za Ciebie.

  Jak wybrać odpowiedni agregat natryskowy?

  Skoro zdecydowałeś – i słusznie zresztą – że wynajmiesz agregat do malowania natryskowego, musisz zastanowić się, jakiego modelu potrzebujesz. Wybór agregatu malarskiego jest uzależniony od wielu czynników. Na szczęście w wypożyczalni BEKERFARB znajdziesz urządzenia przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, którzy szukają agregatu do codziennego użytku, jak i dla osób potrzebujących sprzętu do jednorazowego wykończenia domu lub mieszkania. To, jaki agregat malarski wypożyczysz, zależy także od materiału, którym zamierzasz pokryć ściany. Inne urządzenie służy do nakładania farb elewacyjnych czy połaci dachowych, a inne do farb lateksowych. Pamiętaj, że agregat do malowania natryskowego tylko wtedy spełni swoją funkcję, jeśli będzie odpowiednio dostosowany do Twoich potrzeb.

  Jeśli zastanawiasz się, czy warto wynająć agregat malarski, zapewniamy Cię, że warto. Do jednorazowego przedsięwzięcia nie trzeba od razu kupować nowego sprzętu. Warto jednak ułatwiać sobie pracę i korzystać z profesjonalnych urządzeń, skoro istnieje taka możliwość. W wypożyczalni BEKERFARB znajdziesz odpowiedni agregat, za pomocą którego będziesz mógł pokryć wybraną powierzchnię praktycznie wszystkim: akrylem, farbą, szpachlą, izolacją i wieloma innymi materiałami.

  Artykuł załadowany: 0.2164 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020