REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-05----31-05-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 października 2019, 13:00

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Parking przy lotnisku to świetne rozwiązanie, mocno ułatwiające życie ludziom podróżującym, szczególnie z dziećmi. Nie trzeba się martwic o to, gdzie zostawić samochód i jak dojechać na lotnisko, ponieważ te sprawy załatwi się szybko i bezpiecznie.

  Dobre parkingi, czyli jakie?

  Ci, co cenią obie komfort, także psychiczny, powinni wybierać parkingi przy lotniskach funkcjonujące wedle najwyższych standardów jakości. Udając się w podróż nie warto zamartwiać się o to, czy samochód jest bezpieczny. Warto wiec wybierać miejsca, których poziom organizacyjny jest wysoki i gdzie troska o klienta stoi zawsze na pierwszym miejscu, tak działa m.in. parking w Modlinie. Oferuje lukratywne oferty cenowe i świetne połączenie komunikacyjne – tylko 50 m. dzieli go od lotniska. W cenę parkowania włączony jest dowóz pod sam terminal lotniska Warsaw Modlin Airport. Parking działa 24 h na dobę bez żadnej przerwy, dlatego nie można się obawiać, ze w danym dniu czy o danej godzinie odejdziemy z kwitkiem. 

  Cena?

  Przede wszystkim nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego auta. Strzeżony całodobowy parking zapewnia ciągłą ochronę, a oprócz tego, możesz liczyć na pomoc przy problemach z uruchomieniem samochodu. Nie brakuje w miejscu ogrzewanego pomieszczenia dla podróżnych, toalet oraz dostępu do gorącej wody i wi-fi. Klientów przyciągają także promocje, które obniżają ceny usługi, kiedy samochód zostaje na parkingu ok 2 tygodnie. 140 zł za tak długie parkowanie nie jest wcale dużą kwotą, a jest się pewnym, że samochód nie będzie zniszczony ani skradziony. Na stronie jest umieszczony cennik usług, możesz więc dokładnie sprawdzić co i ile kosztuje. Trzeba zaznaczyć, że po upływie tego czasu każda kolejna doba kosztuje tylko 5 zł. Warto zawsze doczytać informacje na stronie i być zawsze na bieżąco.

  Największe zalety korzystania z parkingu przy lotnisku

  Generalnie taki wybór daje duży komfort. Wygodnie, bezpiecznie i zawsze na czas – czego chcieć więcej. Nie musisz się martwić o to, jak po powrocie z podróży wrócisz do domu. Nie zawsze jest szansa na odbiór przez kogoś z rodziny, bądź trzeba sporo poczekać na podwózkę. Świadomość szybkiego powrotu do domu bez dźwigania walizek i nerwów bardzo wiele znaczy. Często o wiele więcej lub tyle samo zapłacisz za taksówkę, dlatego pozostawienie auta na parkingu to także bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Niektórzy wybierają transport komunikacją miejską czy busem, ale w każdym z tych przypadków trzeba trafić w odpowiednią godzinę. Zatłoczone autobusy czy tramwaje to nic przyjemnego, szczególnie wtedy, gdy wraca się z długiej podróży i marzy się o jak najszybszym dotarciu do domu. 

  Duże znaczenie ma także to, czy podróżujesz z dzieckiem. Zapewnienie mu komfortowej podróży to podstawa, a własny samochód pomoże ci to osiągnąć.Parkingi usytuowane przy lotniskach preferują osoby, które chcą spokojnie podróżować. Be

  Artykuł załadowany: 0.2257 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020