REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Sen jest niezwykle ważnym aspektem życia każdego z nas. To właśnie on jest kluczem do zdrowego stylu życia. Dowiedz się więcej na temat tego, jak spać lepiej i wygodniej.

  Jak sen wpływa na Twoje życie? Dlaczego wybór poduszki jest tak kluczowy?

  Sen to coś więcej niż zwykły proces, który zachodzi w naszym organizmie. Musimy o niego bezwzględnie dbać. Satysfakcjonujący sen jest zależny od wielu różnych czynników. Znaczenie ma wygoda, ergonomia i higiena. Są to bardzo podstawowe kwestie, które jesteśmy w stanie zapewnić sobie dzięki zakupowi odpowiedniej poduszki i materaca. Jeśli przywiążemy do tego odpowiednią wagę, będzie to miało rewelacyjny wpływ na nasze zdrowie.

  Sen reguluje procesy hormonalne, które zachodzą w naszym organizmie, sprzyja naszemu zdrowiu psychicznemu i ma ogromne znaczenie dla naszej wydajności za dnia. Jeśli więc czujesz się permanentnie ospały, nie możesz się skupić i zaczynasz mieć depresyjne myśli – być może jest to objaw problemów na tym tle. By im zapobiec, możesz zrobić wiele różnych rzeczy. Postawmy więc na ekspercką wiedzę i odpowiedzmy sobie na pytanie, dlaczego wybór poduszki i materaca to tak kluczowa sprawa.

  Wybór poduszki i materaca do spania – najważniejsze aspekty

  Kiedy chodzi o podłoże, na którym śpimy, musi ono spełniać wiele wymogów. Przede wszystkim musi zapewniać nam odpowiednią higienę snu. To akurat jest proste do osiągnięcia – wystarczy skupiać się na produktach z wysokiej jakości materiałów. Wielu producentów, w tym SleepMed, stawia na wnętrza z kokosu i innowacyjne pianki. Mniej osób zwraca uwagę na fakt, że materace i poduszki muszą idealnie dopasowywać się do naszego ciała. Mają one zapewnić równomierne rozłożenie się ciężaru leżącego. Nie jest to jedynie kwestia techniczna – ma to niebagatelny wpływ na komfort użytkowania. Aby pełniły tę funkcję długo, muszą charakteryzować się też bardzo niską podatnością na odkształcenia. Ten parametr dotyczy niestety tylko topowych materacy i poduszek na rynku. W przypadku najlepszych produktów tego typu możemy liczyć na unikatowe rozwiązania. Dobrym przykładem będzie SleepMed Supreme Pillow. Jest to poduszka, w której wykorzystane zostały włókna węglowe. Absorbują i uwalniają one ładunki elektryczne, co pozwala na redukcję napięcia mięśniowego i obniżenie współczynnika stresu. To ogromny krok w kierunku zapewnienia sobie idealnego wypoczynku.

  Specjalistyczne rozwiązania SleepMed – materace, poduszki

  SleepMed to marka, która od lat stara się dostarczać na rynek najlepsze produkty specjalistyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo idealne produkty medyczne. Wszystkie rozwiązania są opracowywane zgodnie z najnowszymi standardami naukowymi. Rolą naukowców jest skomponować materac i poduszkę, które będą idealnie odpowiadać potrzebom ludzkiego ciała. Każdy z nas ma inne parametry fizjologiczne i anatomiczne. Spełnienie wymagań każdego z Państwa to niezwykle ciężkie zadanie. Pomimo tego staramy się dzięki doświadczeniu i innowacji tworzyć nowe rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma idealnego materaca. Dlatego nasza oferta bogata jest w liczne produkty, takie jak materace piankowe – na przykład SleepMed Comfort czy SleepMed Supreme, materace specjalistyczne – ortopedyczne i przeciwodleżynowe, a także poduszki i inne akcesoria. Nasze produkty zyskały uznanie Szwajcarskiego Instytutu AEH i sygnowane są jego znakiem jakości.

  Projektując materace i poduszki SleepMed, kieruje się misją. Oferują materace, które zapewnią wszystkim Klientom wyjątkową wygodę i zdrowy sen. Zadbali o konstrukcję gwarantującą trwałość i komfort codziennego użytkowania. Wykorzystali innowacyjne technologie oraz wprowadzili rozwiązania, dzięki którym każdy materac SleepMed można dostosować do indywidualnych preferencji. Innowacyjne rozwiązania zostały wyróżnione wieloma nagrodami, a medyczne właściwości, jakość i bezpieczeństwo potwierdzają międzynarodowe certyfikaty.

  Artykuł załadowany: 0.2188 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020