REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-11----30-11-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 czerwca 2019, 10:31

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Do wakacji zostało naprawdę niewiele czasu. Jeśli nie chcecie zostawiać ich organizacji na ostatnią chwilę, już dziś warto sprawdzić ofertę półkolonii dla dzieci i młodzieży. To właśnie teraz jest najodpowiedniejszy czas, żeby wybrać półkolonie, wychodzące na przeciw zainteresowaniom Waszych dzieci, uwzględniające ich stopień żeglarskiego zaawansowania oraz dogodny dla całej rodziny termin.

  Półkolonie to najwygodniejsza forma wakacyjnej organizacji czasu, kiedy rodzice muszą pracować, a wyjazd na rodzinny urlop zaplanowano jedynie na dwa tygodnie. Półkolonie żeglarskie w Warszawie organizowane przez Sztorm Grupę mają akceptację Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, a także objęte są gwarancją ubezpieczeniową firmy Signal Iduna. Spełniając wszystkie kryteria bezpieczeństwa, są jednocześnie bardzo emocjonującą i ciekawą dla dzieci i młodzieży formą spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i wśród rówieśników.

  Program półkolonii Sztormiaki realizowany jest przez zespół Wychowawców, Instruktorów Żeglarstwa, Ratowników, pod bezpośrednim nadzorem Kierownika placówki wypoczynku. Kadra pracująca przy Sztormiakach liczy ponad 100 osób!

  Atrakcje żeglarskie na Zalewie Zegrzyńskim

  Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Promenada to nasza baza. Hasło: półkolonie, odzew: „Sztormiaki 2019”. Gdzie jak gdzie, ale nad Jeziorem Zegrzyńskim wszyscy początkujący i nieco bardziej zaawansowani młodzi żeglarze w wieku od 5 do 18 lat mają niepowtarzalną szansę na przeżycie prawdziwej żeglarskiej przygody, nawiązanie nowych znajomości oraz spożytkowanie nadmiaru energii na plażach, placach zabaw i na boiskach.

  Nie wymagamy umiejętności pływania, wszystkie dzieci przez cały czas przebywania nad wodą ubrane są w kamizelki ratunkowe i znajdują się pod czujnym okiem naszych instruktorów. Jednym z naszych priorytetów jest nauka zasad bezpieczeństwa na wodzie. Na lądzie także dbamy o to, żeby dzieci i młodzież, podzielenie na grupy wiekowe, mogły bez ograniczeń korzystać z dobrodziejstw infrastruktury Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnego Promenada.


  Początkujących i bardziej doświadczonych młodych żeglarzy zapraszamy na półkolonie:

  PIRACIĄTKA ZE SZTORMLANDII

  Półkolonie dla dzieci w wieku 5-6 lat. Obejmujemy opieką maluchy, które pierwszy raz spędzają całe dni bez mamy i taty. Przez pięć dni uczestniczą w bajkowym rejsie jachtem żaglowym z Piratami oraz bawią się na lądzie i wodzie w poszukiwanie ukrytego skarbu. Pod koniec półkolonijnego turnusu Piraciątka ze Sztormlandii nie pamiętają już, że obawiały się rozstania z rodzicami, a zasady bezpieczeństwa nad wodą mają opanowane do perfekcji. Nie zdziwcie się także, jeśli w ramach półkolonijnych wspomnień, bezbłędnie zaśpiewają szantę albo zasupłają sznurówki na perfekcyjne żeglarskie węzełki.

  MALI PIRACI Z KARAIBÓW

  Na piratów szkolimy dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Szkolenie obejmuje podstawy żeglarstwa, zasady bezpieczeństwa nad wodą oraz pirackie harce na lądzie. Każdy pirat wraca do domu zmęczony i szczęśliwy, w nadziei, że w kolejnych latach uda mu się przejść do sekcji Kapitanów.

  KAPITANOWIE SZTORM GRUPY

  Kapitanem zostać może dziecko w przedziale wiekowym 9-12 lat, bez względu na to, czy pierwsze kroki z żeglarstwem ma już za sobą, czy jest początkujące. Program żeglarski jest bardziej intensywny i kładzie nacisk na naukę konkretnych umiejętności dające pierwsze podstawy do nauki samodzielnego prowadzenia jachtu.

  AKADEMIA MAŁY OPTYMIST

  To sekcja specjalna - zapraszamy do niej dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które chcą od podstaw nauczyć się żeglowania na jachtach klasy Optimist – tej najpopularniejszej na świecie klasy regatowej. Program nauki obejmuje nie tylko jeden turnus półkolonijny, ale opracowany jest tak, że  tydzień po tygodniu uczestniczyć w kolejnych turnusach, zdobywając wiedzę, nowe umiejętności i doświadczenie.

  Starym wilkom morskim w zaawansowanym wieku od lat dwunastu do osiemnastu oferujemy tygodniowe półkolonijne turnusy doskonalące:

  AKADEMIA REGATOWA SZTORM REGATTA TEAM

  Nauczymy jak ustawić jacht, aby wycisnąć z niego najwyższe prędkości; poznacie regatowe manewry oraz zagadnienia z taktyki i strategii żeglarskich wyścigów. Zajęcia odbywają się na nowych jachtach Sigma 600 oraz słynnych 49-er, 470 czy Micro.

  W ramach akcji SZTORMIAKI 2019 oferujemy także półkolonie survivalowe

  SURVIVAL SQUAD

  To idealne rozrywka dla dzieciaków w wieku 8-12 lat, które chcą poczuć się jak w dawnych dobrych czasach, czyli w czasach dzieciństwa swoich rodziców czy dziadków, które upływało bez smartfonów, tabletów oraz innych elektronicznych gadżetów. Co można robić bez tych czasoumilaczy i równocześnie czasopożeraczy?

  Można uczyć się podstaw przetrwania w lesie, korzystania z dobrodziejstw natury, a przede wszystkim przeżyć niesamowitą przygodę daleko od miejskiego zgiełku. Instruktorzy survivalu przygotowują program w oparciu o doświadczenia z harcerstwa, obozów i wypraw.

  Perfekcyjna organizacja, 1650 zadowolonych uczestników w ubiegłym roku

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zapracowani Rodzice oddając nam pod opiekę swoje dzieci robią to właśnie dlatego, że Sztorm Grupa słynie z perfekcyjnej organizacji. Zapewniamy codzienny transport - nasze autokary i busy pokonują co dnia 6 różnych tras, dzięki czemu uczestnicy półkolonii z całej aglomeracji warszawskiej mogą bez kłopotu znaleźć najwygodniejsze dla nich miejsce zbiórki.

  W środkach transportu, wyposażonych w pasy bezpieczeństwa, opiekę nad dziećmi i młodzieżą sprawują Wychowawcy. W cenie każdego turnusu zagwarantowano drugie śniadanie, obiad i podwieczorek oraz nieograniczony dostęp do wody pitnej.

  40 hektarów kompleksu hotelowo-rekreacyjnego Promenada - sosnowy las, plaża, przystań żeglarska, boiska i place zabaw, restauracje - to teren maksymalnie bezpieczny i perfekcyjnie przystosowany do pracy i zabawy z dziećmi podczas turnusów półkolonijnych.

  Więcej informacji na stronie: https://sztormgrupa.pl/index.php/lato/polkolonie/

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2273 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO