REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Daria w programie The Voice Kids

  Daria w programie The Voice Kids (J. Bogacz/TVP)

  - Chyba nadchodzi kometa! – skomentował Dawid Kwiatkowski, kiedy pierwszy raz usłyszał Darię Domitrz na scenie programu „The Voice Kids”. I się nie mylił! Młoda wokalistka zachwyciła jury wykonaniem „Listen” Beyonce i teraz walczy o miejsce w finale. My możemy jej pomóc nagrać singiel, wystarczy zagłosować w plebiscycie na "Ulubieńca Publiczności".

  Zdolna, doświadczona, pracowita i skromna – nasza młoda sąsiadka z Kabat jest idealną kandydatką na gwiazdę dużego formatu. Już teraz ma na koncie poważne występy i osiągnięcia, ale ma apetyt na więcej i z determinacją sięga po kolejne marzenia.

  Wychowała się na klasykach: Whitney Houston, Michael Jackson, Edyta Górniak. Teraz słucha głównie współczesnych gwiazd młodego pokolenia: Ariany Grande czy Eda Sheerana. Przy takim tempie kariery sama ma szansę niebawem znaleźć się na scenie obok swoich idoli.

  Od „Fasolinek” do teatru

  W Darii artystyczna dusza drzemała od zawsze. Jej mama, która ma wykształcenie muzyczne, bardzo szybko zorientowała się, że dziewczynka ma dobry słuch i, że „to coś więcej niż zwykłe śpiewanie”. Już jako trzylatka wykazywała się dużą muzykalnością, wtedy trafiła do „Fasolinek”.

  - W przedszkolu panie nie mogły się nadziwić, że Daria zna na przedstawieniach cały tekst, nie tylko swój, ale innych dzieci. Gdy ktoś się rozchorował, mogła zastąpić każdego – opowiada Swieta Domitrz, mama dziewczynki.

  Z „Fasolinek” prowadziła prosta droga do starszych „Fasolek”, w których Daria miała możliwość współpracy z Panem Tik-Takiem, czyli Krzysztofem Marcem, Ciotką Klotką - Ewą Chotomską i Profesorkiem - Andrzejem Grabowskim. W tym okresie Daria wraz z „Fasolkam" aktywnie występowała i nagrywała piosenki, a w wieku 9 lat zdecydowała się na rozpoczęcie nauki w szkole muzycznej.

  Z zespołem "Fasolki" (fot. B. Domitrz)

  - Nigdy nie namawiałam córki na szkołę, nie chciałam, żeby muzyka zmieniła się w obowiązek. Myślałam raczej o niej jak o rozrywce, graniu w zespołach. Jednak Daria zdecydowała się na szkołę sama i traktuje sprawę poważnie – opowiada mama wokalistyki.

  Kariera dziewczynki rozwija się równym tempem od lat. Ma na koncie liczne teledyski i nagrania, m.in. jako mała reporterka w programie TVP ABC „Masz Wiadomość”. Kiedy „wyrosła” z repertuaru „Fasolek” zaczęła indywidualnie uczyć się śpiewu. Wtedy zaczęły się też występy na festiwalach i konkursach, z których ma sporo nagród.

  Wiosną 2016 r. Daria zdobyła w castingu swoją pierwszą poważną rolę w Teatrze Studio Buffo – Wendy w musicalu „Piotruś Pan”. – Była wtedy chora, ale wyzdrowiała na jeden dzień, wygrała casting i potem dalej się rozchorowała – śmieje się mama nastolatki.

  Ujęcie ze spektaklu "Piotruś Pan" (fot. Teatr Studio Buffo)

  - Daria naprawdę wiele się wtedy nauczyła grając na jednej scenie z profesjonalną dorosłą obsadą aktorską pod kierownictwem jednego z najbardziej wymagających, ale też najlepszych reżyserów - Janusza Józefowicza. To bardzo dobra szkoła dla początkujących aktorów – opowiada mama dziewczynki.

  W 2016 r. Daria wzięła także udział w programie TVP1 „Hit Hit Hurra!” – dzieci występowały na scenie same i w duetach z gwiazdami. Była jedna z najmłodszych finalistek, miała 11 lat i zaśpiewała z legendą - Zbigniewem Wodeckim – jeden z najpiękniejszych jego utworów - „Z Tobą chce oglądać świat!”. - Bardzo miło wspominamy ten czas – komentuje mama Darii.

  Występ w programie "Hit Hit Hurra! (fot. I. Sobeszczuk/TVP)

  W Teatrze Studio Buffo grała przez dwa sezony i znów „wyrosła” z roli. W tym samym momencie ogłoszono casting do głównej roli w „Alicji w Krainie Czarów” w Teatrze Roma i Daria znów wygrała. W tym spektaklu występuje do dziś.

  Sąsiedzkie wsparcie

  Daria od 7 lat mieszka na Ursynowie, wcześniej chodziła do SP 16, teraz uczęszcza do SP 323 do klasy dwujęzycznej i przygotowuje się do egzaminów do liceum. Ale najpierw czeka ja wyzwanie podczas „bitwy” w programie „The Voice Kids”.

  Nastolatka jest obecnie w drużynie Dawida Kwiatkowskiego i czekają ją kolejne etapy rywalizacji. Na razie wszystko w rękach Darii i jury, ale sąsiedzi mogą pomóc jej wygrać w plebiscycie na ulubienica. Nagrodą główną jest nagranie singla i teledysku. Mama dziewczynki wierzy w pomoc sąsiadów.

  - Małe miejscowości bardzo wspierają swoich uczestników, mam nadzieję, że Ursynów też zagłosuje na Darię – mówi Swieta Domitrz.

  Na Darię można głosować do 21 lutego, każdy użytkownik ma limit 10 głosów z danego IP komputera podczas trwania Plebiscytu.

  Aby oddać głos wystarczy znaleźć Darię wśród uczestników i kliknąć na jej zdjęcie. Kiedy wokół zdjęcia pojawi się czerwona ramka, a w jego lewym górnym rogu gwiazdka – należy zaznaczyć na pasku na dole ekranu, że zapoznanało się z regulaminem i następnie kliknąć "wyślij swój głos". Głosowanie można powtórzyć 10 razy z jednego urządzenia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 58

  • 36
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Alojzy 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

   O, i to jest bohaterstwo, podziw za wielką pracę i pasję! Brawo Daria! O bohaterstwie w SP.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mój nick 1 6 miesięcy temuocena: 83% 

   Dajesz czadu !!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2732 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO