REKLAMAA1 ECHO RYTM 15.07.2022 - 14.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Pierwsza edycja

  Pierwsza edycja "Ursynowskiej Zawieruszki" cieszyła się ogromnym powodzeniem (Ursynoteka)

  Już w najbliższą sobotę, 4 września, kolejna odsłona „Ursynowskiej Zawieruszki”. Najmłodsi mieszkańcy naszej dzielnicy będą się bawić pod hasłem „W gospodarstwie Juliana Ursyna Niemcewicza”. Czeka na nich świetna zabawa i nagrody-niespodzianki.

  Duże zainteresowanie pierwszą majową edycją „Ursynowskiej Zawieruszki” skierowanej do nastolatków, zachęciło organizatorów do przygotowania kolejnej gry miejskiej, tym razem skierowanej do młodszych dzieci w wieku 4-10 lat.

  Zadaniem uczestników będzie wcielenie się w rolę pomocników Juliana Ursyna Niemcewicza, który szuka zawieruszonych przedmiotów ze swojej posiadłości Ursinów. W trakcie gry należy znaleźć jak najwięcej zagubionych elementów. Na trasie dzieci szukać będą porozrzucanych białych pudełek z kolejnymi zadaniami do wykonania.

  Fanty u Juliana Ursyna

  Gra miejska przeznaczona jest dla tych, którzy lubią ruch na świeżym powietrzu i główkowanie, bo uczestnicy będą musieli rozwiązać szereg zagadek. Aby ukończyć grę należy przejść całą trasę zaznaczoną w pakiecie startowym, prawidłowo wykonać kolejne zadania, a następnie w punkcie końcowym oddać Julianowi Ursynowi Niemcewiczowi uzupełnione zadania i znalezione „fanty”.

  Aby wziąć udział w grze należy być czytelnikiem Ursynoteki (w wieku 4-10 lat) i złożyć do 31 sierpnia formularz zgłoszeniowy w jednej z wypożyczalni. Formularze dostępne są na stronie internetowej i w placówkach Ursynoteki. Drużyny mogą być maksymalnie czteroosobowe, a dzieciom mogą towarzyszyć opiekunowie.

  Punkt początkowy zaplanowano w bibliotece przy ul. Koński Jar 10, metę przy ul. Barwnej 8 w Ursynoteka Muzeum. Pakiety startowe będą wydawane od godziny 10:30, a rozgrywka będzie odbywać się w godzinach 11-14. Udział w grze jest bezpłatny.

  - Nie zapominamy też o dorosłych czytelnikach, których już teraz zapraszamy na trzecią edycję „Zawieruszki” podczas Nocy Bibliotek - 9 października (w sobotę), oczywiście wieczorem – zapowiada Anna Wolska, dyrektor Ursynoteki.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Bęc 2 11 miesięcy temu

   A nowy dyrektor kiedy?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Analityk 1 11 miesięcy temuocena: 57% 

   Organizacja takich szopek w obliczu tysięcy zachorowań i prawdopodobieństwa nieskuteczność większość szczepionek to coś w rodzaju - głupoty?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4923 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022