REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 stycznia 2021, 14:21

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Każdy z nas jest inny. Ma inne upodobania, hobby, plany i marzenia. Ma również inne cele w życiu, a także inny próg odczuwania niepokoju czy odczuwania zmartwienia. Dla osób, które nieustannie martwią się o swoich bliskich i lubią mieć kontrolę nad wszystkim - powstała możliwość kontrolowania lokalizacji, ale również połączeń i SMS-ów. To rozwiązanie całkowicie działające, w odróżnieniu do wielu innych stron, które proponują lokalizowanie np. poprzez numer telefonu. Pochylmy się bliżej nad tym rozwiązaniem, ponieważ z pewnością jest wiele osób, dla których takie rozwiązania mają znaczenie.

  Lokalizowanie telefonu - dla kogo? 

  Każdy z nas jest inny, co chyba wie każdy. I każdy z nas ma inne potrzeby. Lokalizowanie telefonu to coś, po co sięga dużo różnych osób, z najróżniejszych powodów. Jedni robią to, ponieważ martwią się o swoich bliskich. Inni lubią mieć kontrolę. Rozwiązanie lokalizacji na pewno spodoba się rodzicom dzieci, osobom lubiącym wiedzieć gdzie jest mąż lub żona, a także tym, którzy chcą mieć kontrolę nad innymi bliskimi z rodziny. Lokalizacja jest dobra również dla tych, którym często zdarza się zgubić telefon lub zapomnieć, gdzie się go położyło. Najważniejsze jest jednak to, aby lokalizacja faktycznie działała. A z tym na rynku jest już nieco trudniej...

  Lokalizowanie telefonu po numerze 

  Wiele stron proponuje takie rozwiązanie, korzystając z tego, że ktoś ma potrzebę sprawdzenia lokalizacji "na już". Po skorzystaniu z takiej usługi mamy jednak szczuplejszy portfel i poczucie, że ktoś nas oszukał. Często jest to coś, co po prostu nie działa. I nic dziwnego, ponieważ to rozwiązanie jest zarezerwowane jedynie dla policji i służb specjalnych. Nikt nie jest w stanie tego zrobić dzięki stronie w Internecie. Dlatego jeśli chcecie mieć jakąkolwiek kontrolę nad bliską wam osobą - wiedzieć gdzie jest - polecamy jednak inne rozwiązania. 

  Jak zlokalizować telefon? 

  Jedyną sprawdzoną metodą jest lokalizacja za pomocą specjalnej aplikacji, którą instaluje się na telefonie. Takie rozwiązanie może być już wgrane w telefon, może być dostępne u operatora naszej sieci komórkowej, ale są również strony, które świadczą takie usługi. Jedną z nich jest https://www.i-mobi.pl/darmowe-namierzanie-telefonu, która umożliwia nam zainstalowanie specjalnej aplikacji śledzącej, która działa w tle (ten, kto nie może zobaczyć, że ma taką aplikację - nawet nie będzie o niej wiedział) i w ten sposób wysyła do specjalnego panelu informacje o lokalizacji, a w dodatku ściąga połączenia i SMS-y przychodzące i wychodzące. To, jak do tej pory, jedno z niewielu rozwiązań na rynku, które faktycznie działa. Jeśli więc jesteście osobami, które chciałyby korzystać z takiej opcji - na ich stronie znajdziecie wiele innych, przydatnych informacji. 

  Pamiętajcie - takie rozwiązanie zapewnią wam spokój ducha. Już nie musicie się więcej denerwować! 

  Artykuł załadowany: 0.2322 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.03.2021 - 31.03.2021