REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Corgi - psiak królowej

  Corgi - psiak królowej (Urząd Dzielnicy Ursynów)

  Jak wygląda droga z pałacu do schroniska? Wszyscy, którzy chcą poznać zaskakujące losy Corigiego - psiaka królowej - mogą zawalczyć o darmowe bilety na seans, który odbędzie się w najbliższy czwartek w Multikinie. Wystarczy wysłać maila.

  W tym roku, w ramach realizacji dwóch projektów z budżetu partycypacyjnego, czeka nas aż 30 bezpłatnych seansów w Multikinie Ursynów. Wystarczy wziąć udział w losowaniu i mieć trochę szczęścia. Dzięki aktywnym mieszkańcom Ursynowa, którzy zgłosili zwycięskie projekty do BP,  odbędzie się 20 darmowych seansów kinowych dla dzieci i 10 dla dorosłych. Do tego latem dojdzie jeszcze - znane i lubiane - „kino pod chmurką”.

  W czwartek, 7 marca o godz. 18:00, najmłodsi widzowie będą mogli poznać losy Reksa - rozpuszczonego małego pieska rasy corgi, ulubieńca brytyjskiej królowej. Pławiący się w luksusach pies, w wyniku zbiegu okoliczności ląduje w londyńskim schronisku. Tego jak sobie poradzi i kto mu pomoże, będzie można dowiedzieć się podczas seansu „Corgi – psiak królowej”.

  Jak zdobyć bilety na seans dla z dzieci?

  Bezpłatne karty wstępu na seans będzie można zamówić poprzez zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl, w tytule e-maila wpisując tytuł filmu oraz nazwisko i imię osoby, która odbierze karty wstępu. Zgłoszenia będą przyjmowane od piątku do niedzieli poprzedzającej dany seans (w tym przypadku od 1 do 3 marca). 

  W poniedziałek osoby wylosowane dostaną informację mailową, w której będzie podana data odbioru biletów. W środę poprzedzającą seans, informacja o liczbie nieodebranych kart wstępu zostanie wywieszona o godz. 10:00 w urzędzie dzielnicy. Nieodebrane karty trafią ponownie do dystrybucji i będą dostępne w ratuszu od godz. 16:00.

  Warto pamiętać, że jednej dorosłej osobie przysługuje prawo tylko do jednego zgłoszenia, na które przypadać będą dwie jednoosobowe karty wstępu. W przypadku wysłania więcej niż jednego e-maila, żadna z wiadomości nie będzie brała udziału w losowaniu. Seanse wyświetlane są bez reklam. Kino dostosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~KapitałMarksa 2 2 miesiące temuocena: 50% 

   Dzielnica funduje...:D Aha. No więc nie, dzielnica nie ma żadnych swoich pieniędzy, żeby coś nam fundować.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WandaS 1 2 miesiące temuocena: 67% 

   To przenośnia. Oznacza ze jako mieszkaniec Ursynowa możesz iść na bezpłatny seans (dla Ciebie), który organizuje dzielnica. Także już się nie czepiajmy :-)

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2713 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-05----10-06-2019