REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  W pracowni na Natolinie ruszyły darmowe zajęcia sensoryczne dla maluszków z Ursynowa. Będą odbywały się w każdą środę przez najbliższe dwa miesiące. Dołączyć mogą wszystkie dzieci w wieku od roku do trzech lat.

  Deszcz i wiatr, które teraz będą towarzyszyć nam na co dzień, często uniemożliwiają rodzicom spacery z dziećmi i spotkania z kolegami na placach zabaw. Dlatego, każdy kto ma ochotę aktywizować dziecko w grupie rówieśników i pracować nad jego rozwojem, może jeszcze zgłosić się na zajęcia prowadzone w „Koniu na biegunach”.

  Jest to miejsce, które powstało, kiedy ursynowska Fundacja Hipoterapia straciła stałe lokum i rozpoczęła terapię stacjonarną w gabinecie mieszczącym się przy ul. Na Uboczu 18. Sama Fundacja Hipoterapia działa na Ursynowie od ponad 30 lat i ma ogromne doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, a przede wszystkim z dziećmi.

  Zajęcia, które obecnie oferuje, wspierają rozwój ogólny i skierowane do wszystkich dzieci w wieku 1-3 lata. Prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów i terapeutów SI. Może zapisać się na nie każdy, kogo niepokoi coś w rozwoju dziecka, ale także ten, kto chce po prostu zadbać o rozwój ogólny i społeczny maluszka.

  Ćwiczenia trwają godzinę i prowadzone są w środy w trzech grupach, każda liczy nie więcej niż pięciu uczestników. Są to typowe zabawy z wykorzystaniem sprzętów terapeutycznych czy np. mas plastycznych. Aby się zapisać należy wysłać wiadomość na adres: fundacja@hipoterapia.org

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3642 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020