REKLAMAA1 StrefaDiet G4 01.06.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Ucieszą się ci, którzy poszukują produktów bezglutenowych, artykułów bio, wegańskich i bez cukru. W Centrum Ursynów przy ul. Puławskiej 427 (obok cukierni A.Blikle, naprzeciwko kas) rozpoczynają swoją działalność wyjątkowe delikatesy Strefa Diet.

  Można tu kupić nie tylko sprawdzone produkty pozbawione glutenu ale także ekologiczne kosmetyki oraz znaleźć kącik z fachową literaturą, dotyczącą diet i sposobów zdrowego odżywania.

  Największy asortyment dla diet specjalistycznych na Ursynowie

  Na półkach nowych bezglutenowych delikatesów Strefa Diet znajdziemy pieczywo, kasze, mąki, słodkie przekąski, wędliny, soki i przetwory, przyprawy i zioła i wiele innych produktów, które dokładnie oznaczono, zwracając uwagę na alergeny. W jednym miejscu odpowiednie produkty znajdą osoby, które na co dzień, ze względów zdrowotnych, muszą lub chcą kierować się określoną dietą - między innymi chorzy na celiakię, fenyloketonurię, skazę białkową, diabetycy i weganie.

  Skąd pomysł na bezglutenowe delikatesy Strefa Diet?

  - Strefa Diet powstała z potrzeby chwili - nie ukrywa Grzegorz Saniawa, współwłaściciel i jeden z pomysłodawców delikatesów Strefa Diet. - Wśród naszych bliskich jest wiele osób borykających się z rozmaitymi alergiami pokarmowymi, schorzeniami wymagającymi specjalistycznych diet. Prawie 10 lat temu powstała pierwsza Strefa Diet w Kielcach, teraz z radością otwieramy nasz drugi sklep w Warszawie. Nasze atuty to doświadczenie, empatia i pasja w tym, co robimy - dodaje.

  W delikatesach klienci znajdą największy w Warszawie wybór produktów bezglutenowych, dla osób chorych na cukrzycę czy ze skazą białkową. Coraz więcej jest też osób świadomych ekologicznie, troszczących się o naszą planetę i odżywiających się w sposób wegański. Wszyscy poszukują wyjątkowych produktów, porad, by żyć zdrowo. I w Strefie Diet je znajdą.

  Z każdym rokiem rośnie społeczna świadomość tego, jak istotnym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie jest zbilansowana dieta.

  - Zgromadziliśmy w większości certyfikowane produkty, których wspólnym mianownikiem jest doskonała jakość, świeżość oraz przystępna cena – tłumaczy Grzegorz Saniawa. – Serdecznie zapraszamy! - dodaje.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.3326 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021