REKLAMAA1_FortSluzew_od-06-02-do-28-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Po zostawionej hondzie została pustka

  Po zostawionej hondzie została pustka (SK)

  REKLAMA

  Była obiektem kpin i żartów. Przez ponad trzy miesiące zajmowała trawnik przy głównym skrzyżowaniu Ursynowa. Bordowa honda, z której śmiała się już cała Polska dziś zniknęła. Straż Miejska wreszcie usunęła wrak.

  Bordowa Honda Civic na ursynowskich numerach rejestracyjnych zaparkowała na trawniku przy Ciszewskiego u zbiegu z aleją KEN pod koniec maja. Świadkiem porzucenia auta był przypadkowo nasz dziennikarz. Z zepsutego samochodu wysiadła młoda kobieta, zamknęła drzwi i sobie poszła. 

  Od tamtego czasu porzucone auto straszy kierowców i denerwuje mieszkańców. Ktoś nalepił na szybę nalepkę "motywacyjną" dla strażników miejskich o treści (pisownia oryginalna): "Droga Straży Miejska. Mój właściciel mnie porzucił. Błagam - zabierzcie mnie stąd!".

  Strażnicy ograniczyli się do wysyłania pism wzywających właściciela do usunięcia auta. Na miejscu stwierdzono, że samochód nie stanowi niebezpieczeństwa dla ruchu - choć stało w odległości nie większej niż 10 metrów od skrzyżowania i przejścia dla pieszych. Gdyby auto zajmowało jezdnię lub w jakikolwiek inny sposób zagrażało bezpieczeństwu ruchu drogowego, wówczas Straż Miejska mogłaby zastosować art. 130a kodeksu drogowego i natychmiast usunąć zawalidrogę.

  Dziś po południu skończył się czas pobłażliwości. Straż Miejska zdecydowała, że nie będzie już dłużej czekać na odpowiedź właściciela auta. Długotrwałe procedury (z art. 50 prawa o ruchu drogowym) zakończyły się.

  - W związku z tym, że właściciel – pomimo że został wezwany przez straż miejską do usunięcia pojazdu – uchylił się od tego obowiązku, straż miejska wydała dyspozycję usunięcia pojazdu na koszt właściciela - mówi Katarzyna Dobrowolska z biura prasowego warszawskich strażników.

  Kilka chwil po tym, jak strażnicy powiadomili naszą redakcję o planowanych działaniach, u zbiegu Ciszewskiego i al. KEN pojawiła się laweta. Bordowa honda - symbol powolnych i nieskutecznych procedur - zniknęła. Oby na zawsze!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~magga 4 5 miesięcy temuocena: 100% 

   No a ja dorzucę prośbę o usunięcie białego, zniszczonego, dostawczego Mecedesa , który stoi u wylotu wyjścia z metra Imielin / Wasilkowskiego. Zasłania widoczność pieszym i samochodom. Jest niebezpiecznie !

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sąsiad 3 5 miesięcy temuocena: 100% 

   Biały złom zniknął ! Dzięki .

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wujek Władek 2 5 miesięcy temuocena: 100% 

   do tm: Musicie poczekać. Długo poczekać. Strasz Wiejsko-Miejska musi się namyślić, a ten, który czyta, jest właśnie na urlopie. Doradzam cierpliwość. Ale jak juz się za tego forda wezmą, to - o panie dzieju!

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tm 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

   To teraz prosimy o usunięcie czarnego Forda z alei KEN w pobliu południowo-zachodniego wejścia do stacji metra Stokłosy.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.0721 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018