REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 maja 2019, 14:38 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Przeciętny Polak w biurze spędza około 2 tysięcy godzin rocznie. Tym, co motywuje do przychodzenia do pracy i bycia w niej czasu aktywnym, jest nie tylko wynagrodzenie, ale także atmosfera panująca w biurze. Ta zależy oczywiście od zespołu i od kierownictwa firmy, ale także od tego, jak zaaranżowana jest przestrzeń biurowa. Wygodne, ale też designerskie, ekskluzywne meble gabinetowe, do open space lub sal konferencyjnych podnoszą prestiż firmy, są miłe dla oka i sprawiają, że pracownicy, ale też goście firmy, lepiej czują się w przestrzeni biurowej.

  Unikalna aranżacja przestrzeni biurowej

  Nie sposób zaaranżować nowoczesnego biura bez kolekcji eleganckich, ale jednocześnie praktycznych mebli biurowych. Wybierając meble do biura, takie jak stoły konferencyjne, sofy biurowe lub fotele, warto zwrócić uwagę na połączenie funkcjonalności i wygody z ciekawymi kształtami, kolorami, nowoczesnymi rozwiązaniami stylistycznymi.

  Meble konferencyjne

  Sale konferencyjne są tymi pomieszczeniami, w których najważniejsze są stół oraz krzesła. To tutaj prowadzi się strategiczne rozmowy z klientami i pracownikami firmy, czasami krótkie spotkania, innym razem wielogodzinne, męczące dysputy, których efekt może wpłynąć na kierunek rozwoju marki. Meble do sali konferencyjnej powinny być wygodne, ale przede wszystkim eleganckie, by podkreślać prestiż firmy i budować jej pozytywny wizerunek. Sala konferencyjna, jako miejsce spotkań, gwarantować powinna komfort pracy, dlatego warto zakupić profilowane, miękkie fotele na kółkach lub lekkie, ciekawie wygięte krzesła biurowe. Zniosą wiele, jeśli będą wykonane z najwyższej klasy materiałów, a pięknie będą się prezentować za sprawą swoich kształtów i kolorów. Minimalistyczne oraz ponadczasowe fotele do biura świetnie wpiszą się w przestrzeń razem ze stołem.

  Meble konferencyjne fot. aqina.pl

  Stoły konferencyjne dostępne są w wielu kształtach oraz rozmiarach, by każda firma mogła dopasować go idealnie do swoich potrzeb. Zawsze jednak są wygodne i pięknie wyglądają, a niektóre składane modele pozwalają na zmianę aranżacji sali konferencyjnej w dowolnej chwili. Zestaw do sali konferencyjnej, czyli stoły i fotele lub nowoczesne krzesła z najlepszych materiałów, służyć będą przez lata. To inwestycja, która ma ogromne znaczenie wizerunkowe.

  Strefa relaksu i spotkań

  Szefowie największych korporacji już przed laty zauważyli, że największe korzyści z pracy zespołu osiąga się wtedy, kiedy każdy pracownik może odpocząć, zrelaksować się w czasie pracy. Strefa relaksu i spotkań, zwłaszcza w firmach, w których liczy się kreatywność, jest miejscem, gdzie powstają często najbardziej nowatorskie pomysły. Tak zwany “chillout room” musi więc do tego wypoczynku zachęcać, być przyjazny jego użytkownikom, komfortowy, ale i motywujący do podjęcia pracy po krótkiej regeneracji sił fizycznych i psychicznych. Meble, w jakie zostanie wyposażona strefa relaksu, mają olbrzymi wpływ na samopoczucie użytkowników. Podstawowym wyposażeniem strefy relaksu i spotkań będą więc miękkie sofy i wygodne siedziska, które powstały przy użyciu przyjemnych w dotyku materiałów. Pozwolą one na zaaranżowanie zarówno małego pokoiku, jak i dużej sali do spotkań towarzyskich.

  Strefa relaksu w firmie fot. aqina.pl

  Open space  

  Open space to wciąż popularny układ stanowisk pracy. Duża sala z otwartą przestrzenią bywa wyzwaniem dla projektantów wnętrz, a później dla pracowników, którzy przez cały dzień przebywają w dużym gronie osób. Warto zadbać o ich komfort oraz o miejsce, które zachwyca i wynagradza czasem nadmierny hałas. Meble biurowe open space to przede wszystkim ergonomiczne zestawy, które składają się z fotela oraz biurka. Komplet mebli biurowych powinien być dopasowany idealnie do wymogów konkretnego pracownika, stąd możliwości regulacji wysokości, kąta nachylenia oparcia, podłokietniki i wygodny blat biurka. Komfortowe krzesło i własne, przestronne miejsce do pracy, zachęcają do skupienia się nad powierzonymi zadaniami i niwelują skutki uboczne wielogodzinnej pracy siedzącej. O ile w pomieszczeniach do spotkań i relaksu warto wykorzystać kolorowe meble, o tyle w biurze dobrze jest się skupić na minimalizmie, prostych kształtach i funkcjonalności. Kolorystyka, która jest przyjazna oczom, sprawdzi się w tym przypadku najlepiej i sprawi, że praca nawet przez wiele godzin przyniesie pozytywne rezultaty. Meble open space, chociaż zwykle niewidoczne dla klientów firmy, mają ogromne znaczenie dla jej pracowników. Ci także czują się dobrze, kiedy biuro ma spójny wystrój, a każdy może pracować dzięki wygodnym i estetycznym meblom.

  Open space fot. aqina.pl

  Meble, które podkreślą prestiż Twojej firmy

  Na sukces firmy wpływa wiele czynników, ale jednym z najważniejszych jest wizerunek. Marki budują je w sieci, ale największe znaczenie ma to, co mówią o niej klienci i pracownicy, nie zaś specjaliści od marketingu i reklamy. Pracownik, który codziennie przez 8 godzin może pracować w uporządkowanej, nowoczesnej przestrzeni, ma do dyspozycji praktyczne, ale piękne meble gabinetowe czy ergonomiczne krzesła konferencyjne, czuje się zmotywowany do pracy i lubi przebywać w biurze. Pozytywne aspekty pracy działają równie silnie, jak motywacja finansowa, wpływają na relacje między pracownikami i na ich poziom energii. Inaczej też postrzegana jest marka wśród klientów, jeśli ci, podczas wizyty w siedzibie firmy, mogą zobaczyć ciekawe rozwiązania aranżacyjne. Firma, która dba o wygląd swoich biur, jest znacznie wyżej oceniana przez klientów, niż ta, która nie przywiązuje żadnej wagi do przestrzeni dla pracowników i gości.

  Poznaj salon meblowy Aqina w Warszawie

  Przy aranżacji wygodnego biura i sali konferencyjnej należy podjąć wiele decyzji dotyczących zakupu mebli. Wycieczki do sieciowych sklepów z meblami do biura mogą jednak skończyć się niepowodzeniem. Na szczęście na rynku istnieją sklepy meblowe, które wyróżniają się nowatorskim podejściem do projektowania wnętrz użytkowych oraz gromadzą ofertę mebli biurowych inną niż konkurencja. Salon meblowy Aqina w Warszawie to wyjątkowe miejsce, w którym prezentowane są ekskluzywne meble gabinetowe, do sal konferencyjnych, szafki biurowe, fotele i sofy biurowe oraz inne, bez których funkcjonowanie biura byłoby niemożliwe. Dzięki nietypowemu podejściu do aranżacji wnętrz można zyskać przestrzeń, która wyróżnia się wzornictwem, kolorami, sprzyja kreatywnej pracy lub też pracy w skupieniu, nawet w biurze open space. Korzystając z pomysłów Aqina, każde biuro może wyglądać niezwykle oryginalnie z korzyścią dla biznesu, jak i dla pracowników.

  Artykuł załadowany: 0.2291 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020