REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 sierpnia 2017, 08:42 komentarzy 2
  Dzieci pokazały, jak rozkręca się imprezy!

  Dzieci pokazały, jak rozkręca się imprezy! (KT)

  REKLAMA

  Mimo nieustającego deszczu kilkadziesiąt osób bawiło się na potańcówce przy fontannie w Parku Jana Pawła II. Dzieciaki uratowały imprezę - przez długi czas to one rozkręcały taneczne popisy. Nie zabrakło konkursów z nagrodami i sąsiedzkiego spotkania przy grillu i zimnym piwku! 

  Trzeba przyznać, że pogoda nie sprzyjała wczoraj amatorom plenerowych tańców. Było ciepło, jednak rzęsisty deszcz obniżył frekwencję w porównaniu z poprzednimi potańcówkami. Przy fontannie w Parku Jana Pawła II pojawiło się jednak kilkudziesięciu najwytrwalszych tancerzy - im deszcz nie popsuł zabawy.

  Dzieci brały udział w tanecznych konkursach z nagrodami. Ich entuzjazm udzielił się rodzicom, którzy szybko włączyli się do wspólnej zabawy. Z głośników leciały same hity. Pojawiły się polskie i zagraniczne klasyki - każdy znalazł coś dla siebie.

  Większość obserwowała tancerzy spod parasoli, gdzie zajadano kiełbaski z grilla i popijano zimne napoje. Tam atmosfera też była wyborna - ursynowianie cenią sobie sąsiedzkie spotkania. 

  To była już piąta dzielnicowa potańcówka. Czekają nas jeszcze dwie: 2 września w Sadku Natolińskim i 9 września koło Domu Kultury przy ul. Kajakowej. 

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z POTAŃCÓWKI W PARKU JANA PAWŁA II:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1362 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018