REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 czerwca 2020, 12:04

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dieta pudełkowa zyskuje coraz większą popularność – wiele osób decyduje się na wypróbowanie diet skonstruowanych przez specjalistów. Choć na dietę pudełkową możemy sobie pozwolić głównie w przypadku, gdy jesteśmy mieszkańcami miast, jest wiele plusów, które przemawiają na korzyść takiego rozwiązania. Jakie one są i jakich wad możemy spodziewać się po diecie pudełkowej?

  Pełnowartościowe posiłki pod nasze drzwi

  Firmy cateringowe oferują swoim klientom szeroki wybór diet, w których skład wchodzą posiłki wykonane z wysokiej jakości produktów, pełne składników odżywczych i witamin czy minerałów. Do każdego posiłku dostajemy dokładną rozpiskę tego, co on zawiera, w tym jego kaloryczność i mikroskładniki. Posiłki dostarczane są pod nasze drzwi wcześnie rano, tak że możemy rozpocząć każdy dzień bez obaw, że musimy czekać na dostawę jedzenia. W tym wypadku, to duża wygoda. Otrzymujemy posiłki dobrze skomponowane, jakościowe i bez czekania.

  Dieta pudełkowa Premium od PureandFresh

  Dieta stworzona dla naszych potrzeb

  Nie ma także problemu, jeśli posiadamy jakieś specjalne wskazania, co do posiłków. Wszelkiego rodzaju alergie, wskazania od lekarza, dieta odchudzająca czy dieta dla sportowców, dieta wegetariańska czy wegańska – możemy w porozumieniu z dietetykiem stworzyć indywidualną dietę, która odpowiadać będzie na nasze potrzeby.

  Nie trzeba gotować, wystarczy podgrzać

  Koniec z zastanawianiem się, co przygotujemy na obiad. Nie spędzimy przy kuchence więcej, niż wymaga podgrzanie danych potraw. To duża wygoda. Posiłki możemy zabrać ze sobą do pracy i cieszyć się dobrym smakiem praktycznie wszędzie. Jeśli nie mamy czasu lub umiejętności, dieta pudełkowa jest wspaniałym rozwiązaniem!

  Cena diety pudełkowej

  Koszta takiej diety mogą różnić się w zależności od jej specyfiki, ale z reguły wahają się w granicach od 50 do 80 złotych dziennie. Ta cena może być wysoką, może też być niską, w każdym razie warto zauważyć, że w zamian otrzymujemy komplet pełnowartościowych posiłków, które są w stanie zaspokoić nasze całe zapotrzebowanie na energię w ciągu dnia.

  Dowóz dań

  Jak już wspomnieliśmy, jednym z minusów takiej diety może być fakt, że jest ona dostępna z reguły na terenie większych miast, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Trójmiasto i inne. Osoby z mniejszych miejscowości mogą mieć problem, by skorzystać z takiej usługi.

  Opakowania

  Warto zwrócić uwagę także na opakowania, w których otrzymujemy nasze posiłki. Niektóre firmy, w trosce o środowisko decydują się na opakowania biodegradalne, co jest dużym atutem. Zdarza się jednak tak, że jedzenie pakowane jest w plastikowe opakowania, co może stanowić minus.

  Naszym zdaniem, warto spróbować! Dieta pudełkowa to duża wygoda i okazja, do poznania nowych, zdrowszych smaków.

  Artykuł załadowany: 0.2076 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020