REKLAMAA1-AUTO WIMAR (rekrutacja) 08.07.2021 - 07.08.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 czerwca 2021, 21:47

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dbanie o zbilansowaną i zdrową dietę nie jest proste w czasach, kiedy ma się na głowie wiele obowiązków. W końcu, według zaleceń lekarzy i dietetyków, należy spożywać 5 posiłków dziennie - w równych odstępach czasu. Oznacza to konieczność spędzenia w kuchni długich godzin na gotowaniu. Należy doliczyć do tego jeszcze rozpisanie diety, zakupy i wymyślanie przepisów. Rozwiązanie? Catering dietetyczny będzie idealny.

  Dlaczego regularność posiłków jest ważna?

  Aby móc funkcjonować na pełnych obrotach, organizm potrzebuje stałego napływu wysokiej jakości substancji odżywczych. Kolejne posiłki powinno spożywać się w odstępie 2,5 - 3 godzin. Przez ten czas poprzednie dania zostaną przetrawione i konieczne będzie uzupełnienie zapasów energii. Regularne posiłki są ważne nie tylko dla zdrowia i dobrego samopoczucia, ale również szczupłej sylwetki. Jedząc częściej, ale mniejsze porce, można uniknąć napadów głodu i rzucania się na jedzenie. Metabolizm pracuje wówczas także na najwyższych obrotach, więc tkanka tłuszczowa odkłada się znacznie wolniej. Zgodnie z aktualną wiedzą dietetyczną, optymalne jest spożywanie 3 dań głównych (śniadanie, obiad, kolacja) oraz 2 przekąsek dziennie. Dieta pudełkowa zapewnia codzienne wyżywienie w postaci 5 zdrowych posiłków i jest opracowywana przez dietetyka.

  Najważniejsze zasady zdrowego odżywiania 

  Catering dietetyczny musi uwzględniać wszystkie kwestie związane z racjonalnym odżywianiem. A dokładniej: 

  • zapotrzebowanie kaloryczne
  • odpowiedni rozkład makroskładników (białka, węglowodanów, tłuszczy)
  • wysoką zawartość witamin i minerałów
  • różnorodność stosowanych składników
  • upodobania kulinarne.

  Lista jest całkiem spora, a dobrze też żeby dieta nie była monotonna - jedzenie powinno być przyjemnością. Która dieta pudełkowa bierze pod uwagę te kwestie, a jest przy tym pyszna? Na pewno warto postawić na https://justdoeatcatering.com.pl/.

  Rodzaje cateringu, czyli coś dla każdego

  Nie istnieje jeden rodzaj diety, który będzie odpowiedni dla każdej osoby. Just Do Eat Catering umożliwia zaś zamówienie różnych wersji diety, m.in. slim - dla osób odchudzających się, domowa - dla fanów tradycyjnego, polskiego jedzenia, sportowa - dla osób aktywnych fizycznie, wege bez ryb i wege + ryba - dla osób nie jedzących mięsa. Taki catering dietetyczny łatwo można dostosować do swoich upodobań i preferencji. A co najważniejsze, wszystkie użyte składniki są świeże i pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Nad przepisami czuwają zaś dietetyk i kucharz, którzy dbają o to, żeby każdy posiłek był dopracowany w każdym, najmniejszym szczególe. Dieta pudełkowa Just Do Eat jest dostępna w Warszawie i wielu miastach Polski. To znakomity sposób na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz zadbanie o swoje zdrowie.

  Artykuł załadowany: 0.2666 sekundy
  REKLAMAA2-AUTO WIMAR (rekrutacja) 08.07.2021 - 07.08.2021