REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 października 2020, 14:08 komentarzy 4

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Z życia ursynowskich policjantów. Przy ul. Belgradzkiej dzielnicowy zatrzymali 38-latka, który trudnił się dilerką narkotyków. Chwilę wcześniej mężczyzna, chcąc odwrócić od siebie uwagę, zaczął… tańczyć na ulicy. Jak łatwo się domyślić, efekt był odwrotny od zamierzonego.

  Reakcja na stres czy nieudana próba przechytrzenia policji? Dzielnicowi, którzy patrolowali ulice Natolina zauważyli nietypowo zachowującego się mężczyznę. Na widok policjantów wyraźnie szukał możliwości ukrycia się, a gdy kryjówki nie znalazł, zaczął… tańczyć na ulicy.

  Policjanci zdębieli, ale byli też pewni, że trzeba sprawdzić z kim mają do czynienia. W ten sposób wpadł 38-latek z różnymi grzechami na sumieniu. Grzech numer jeden: miał przy sobie pudełko z marihuaną, aptekarską wagę elektroniczną oraz gotówkę. Wypisz, wymaluj diler narkotykowy.

  Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych bazach danych szybko wyszedł na jaw grzech drugi: 38-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, powinien siedzieć za kratkami za swoje poprzednie przestępstwa. 

  - Mężczyzna był poszukiwany listem gończym do odbycia kary dwóch lat więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, oszustwo i podawanie się za funkcjonariusza publicznego w celach przestępczych - mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, ich posiadacza natomiast przewieźli do policyjnego aresztu. Po usłyszeniu zarzutów zagrożonych karą trzech lat więzienia został on przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 24 miesiące.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 38

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 11
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Irfy 4 miesiąc temuocena: 100% 

   Kolejny Napoleon zbrodni. W obecnych czasach można całkiem legalnie i w majestacie prawa chodzić zamaskowany jak ninja. Prawie wszyscy tak chodzą, więc nie dość, że nie da się nikogo rozpoznać, to trudno też "zwrócić na siebie uwagę policji". Co robi nasz geniusz? Zaczyna tańczyć! Pewnie odprawiał rytuał, który miał uruchomić czapkę niewidkę.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~przechodzień 3 miesiąc temuocena: 67% 

   Brawo Policja! Takich akcji potrzeba na Ursynowie!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 2 miesiąc temuocena: 41% 

   Zminusować twoją wypowiedź mógł tylko taki sam śmieć,jak ten buraczany dealer. Pozdrawiam

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 1 miesiąc temuocena: 47% 

   Brawo, bo Polacy mają tylko pić alkohol i palić tytoń. Na tym jest największy zysk skarbu państwa. I ZUS też na tym zyska, bo zmniejsza się prawdopodobieństwo dożycia emerytury.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3412 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.12.2020 - 31.12.2020