REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AŁ)

  W najbliższą niedzielę kolejny pchli targ w dzielnicy czyli Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa. Tysiące rzeczy, m.in ubrań, zabawek, książek, bibelotów i innych szpargałów oraz wyroby rękodzielnictwa i domowe produkty będą czekały na poszukiwaczy skarbów. Będzie też można pomóc bezdomnym kotom. 

  Idea garażówek jest prosta: pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, które mogą się przydać komuś innemu lub znajdź dla siebie perełkę w morzu stoisk. Zawsze przyciagają setki sprzedających i tysiące poszukiwaczy skarbów. Trudno wyjść z garażówki z pustymi rękoma.

  Na poprzednich wyprzedażach można było znaleźć wiele ciekawych rzeczy, począwszy od ubrań, przez meble po antyki czy stare filmy i płyty. Nowością podczas najbliższej będzie zbiórka charytatywna dla potrzebujących kotów.

  - Będziemy zbierać dla "Kociego Azylu", prosimy więc mieszkańców o podarowanie zwierzętom ze schroniska jedzenia i zabawek oraz wszystkiego co umili im życie bez domu. Można będzie też wrzucić datek do puszki. W przyszłym miesiącu chcemy zorganizować taką zbiórkę dla psów - mówi radny Krystian Malesa, pomysłodawca i koordynator garażówek.

  Najbliższa garażówka już w niedzielę, 12 maja od godz. 12:00 do 16:00 na ratuszowym parkingu i w garażu przy al. KEN 61. Patronem Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej jest Haloursynow.pl

  W tym roku będzie jeszcze osiem okazji by wybrać się na garażówkę: 2 czerwca, 7 lipca, 25 sierpnia, 8 września, 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 38

  • 31
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3143 sekundy
  REKLAMAA2-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019