REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-05----31-05-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Wózki na zakupy już dawno przestały się kojarzyć wyłącznie z osobami starszymi. Dziś z korzystają z nich wszyscy ci, którzy dbają o zdrowie, chcą wykorzystać rower do przewożenia rzeczy albo cenią wygodę w podróży. Poznajcie różne zastosowania wózków z ursynowskiej firmy WozkiNaZakupy.pl.

  Klasyczne dwukołowe na zakupy, rowerowe, na plażę, w podróż czy z koszykiem. Producenci nie ustają w wyścigu na nowe zastosowania wózków zakupowych. Niegdyś kojarzyły się tylko z osobami starszymi, dziś chętnie korzystają z nich dzieci i młodzież w wieku szkolnym, dorośli, oszczędzający kręgosłup oraz sportowcy, w tym wielbiciele roweru jako środka transportu.

  Jak wybrać wózek?

  Wózek przyda nam się praktycznie w każdej okazji. Najczęściej - w czasie zakupów. Ciężkie sprawunki to ogromne obciążenie dla organizmu, a przede wszystkim dla kręgosłupów. Blisko 60% Polaków ma różnego rodzaju problemy z kręgosłupem, a jeszcze więcej, bo 80% z nas nie lubi się niezdrowo męczyć. Nic dziwnego, że coraz częściej towarzyszą nam urządzenia, które mają odciążyć nas w codziennym życiu. Ich praktyczna funkcja jest najważniejsza, ale nie bez znaczenia są walory estetyczne. Dzisiejsze wózki wyglądają nowocześnie i modnie. Na pewno ich towarzystwo nie będzie powodem do wstydu!

  Ogromne znaczenie ma dobór wózka. Powinniśmy przemyśleć do czego potrzebny nam będzie nasz nowy jeżdżący towarzysz codziennego życia.

  Ważne, aby wózek nam się podobał, ale wybór koloru najlepiej zostawić na koniec! Pamiętajmy także, że wózek na zakupy to urządzenie złożone z kilku elementów - stąd ta sama torba czy koła mogą występować w kilku wózkach. Nie ignorujmy znaczenia producenta - on jest wyznacznikiem jakości. Marka to nie tylko logo. Im lepszy producent tym lepsze rozwiązania, lepsze materiały i lepsze produkty

  - doradzają eksperci ze sklepu WozkiNaZakupy.pl.

  Wybór konkretnego modelu warto zacząć od układu jezdnego. Wózki klasyczne, z dwoma kołami, są najlepsze do przewożenia zakupów. Dwa koła mają też wózki rowerowe oraz turystyczne. Za wózkiem czterokołowym stoi zupełnie inna idea korzystania z niego. Dodatkowa oś z kołami umożliwia nam pchanie wózka przed sobą, co zdecydowanie zmniejsza poczucie ciężaru zakupów. Taki wózek prowadzi się lekko i bardzo przyjemnie!

  Dla mieszkańców bloków bez windy, powyżej 2-3 piętra, eksperci WozkiNaZakupy.pl polecają specjalne wózki o aż sześciu kołach, przystosowanych do łatwego pokonywania schodów. Potrójne koła dostosowują się do stopni, dzięki czemu ich pokonywanie - nawet z dużym ciężarem w torbie - jest wygodne.

  Duże czy małe koła?

  Wybór kół zależy od drogi, którą pokonujemy idąc na zakupy. Im większe koła tym łatwiej wózek radzi sobie z przeszkodami takimi jak krawężniki, dziury, schody, piasek czy śnieg. Wraz ze wzrostem kół rośnie też waga, gabaryty i cena wózka. 

  - Wózek na dużych kołach jest niezbędny gdy potrzebny jest nam wózek na trudny teren, wózek rowerowy lub wózek turystyczny, np. wózek na plażę - doradzają eksperci WozkiNaZakupy.pl.

  Wybrać możemy również to, czy koło ma być pompowane lub z łożyskiem kulkowym, co podnosi komfort jazdy w trudniejszym terenie. Koła łożyskowane wytrzymają więcej. Część wózków ma też możliwość wymiany kół, co oznacza, że zakupiony wózek posłuży nam dłużej. To zdecydowanie opłacalna opcja!

  Wózki czy torby zakupowe mają też różne mechanizmy składania. Część z nich możemy złożyć do postaci niewielkiej torebki, którą możemy wszędzie ze sobą zabrać. Podstawowe modele nie mają składanych rączek i złożymy je na płasko, co większości z nas powinno wystarczyć. Osoby o niskim lub bardzo wysokim wzroście docenią wózki z regulowaną wysokością rączki.

  Warto zastanowić się również nad rodzajem materiału, z jakiego wykonany jest wózek czy torba. Wszystkie produkty z oferty sklepu WozkiNaZakupy.pl są nieprzemakalne, a więc niestraszny im deszcz czy wiatr. Wybrać możemy wózek z usztywnioną torbą, albo z torbą typu "worek". Do tego pierwszego z pewnością łatwiej będzie się nam wkładać zakupy, a ten drugi będzie zgrabniejszy.

  Dodatkową funkcjonalnością, którą docenimy, gdy często kupujemy mrożonki, jest opcja wbudowanej kieszeni termicznej. W tym przypadku warto zdecydować się na produkt renomowanego producenta i wydać nieco więcej. Zdolności termiczne toreb najtańszych pozostawiają wiele do życzenia.

  Ostatni dylemat, przed którym stoją kupujący wózki zakupowe to wybór pojemności wózka. Nie przesadzajmy z rozmiarem! Jeśli często chodzimy na zakupy warto wybrać wózek mniejszy lub średni (39-44 litry pojemności). Pamiętajmy, że im większy wózek, tym więcej dźwigania. Dla tych, którzy lubią robić zakupy raz na tydzień lub mają dużą rodzinę polecana jest pojemność od 45 litrów wzwyż.

  Wciąż nie możecie się zdecydować, który wózek wybrać? Najlepiej odwiedzić sklep internetowy WozkiNaZakupy.pl lub wpaść do sklepu stacjonarnego w Galerii Ursynów przy al. KEN 36 (stacja metra Natolin). To jedyny sklep z tak dużą ofertą wózków i akcesoriów, w którym możemy liczyć na fachowe doradztwo. 

  W ofercie znajduje się ponad 700 modeli wózków produkowanych przez czołowych producentów takich jak: Andersen, Rolser, Garmol, Playmarket, Carlett, Reisenthel, SECC, Aurora oraz Gimi.

  WozkiNaZakupy.pl

  • Galeria Ursynów, I piętro, lok. U 131
  • al. KEN 36
  • poniedziałek - piątek.: 11:00-18:00
  • sobota: 10:00 - 14:00
  • zadzwoń: (22) 115 10 75, (22) 243 25 51 
  • napisz: sklep@wozkinazakupy.pl

   

  Artykuł załadowany: 0.2048 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020