REKLAMAA1 SanGiovanni  01.03.2021 - 31.03.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 stycznia 2021, 11:48

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jeszcze kilkanaście lat temu zadania porządkowe powierzano specjalnie zatrudnionym do tego osobom, które przy użyciu podstawowych narzędzi samodzielnie wykonywały szereg obowiązków. Dziś standardem jest korzystanie z rozwiązań oferowanych przez wyspecjalizowane podmioty, które świadczą usługi porządkowe i dezynfekcyjne. Dzieje się tak z wielu powodów, wśród których wymienić należy następujące korzyści:

  Niskie koszty sprzątania biura w Warszawie

  To prawdopodobnie najważniejsza korzyść związana z outsourcingiem sprzątania biura w Warszawie. Jedyny koszt, jaki ponosi przedsiębiorca, to wydatek związany z opłaceniem usług zewnętrznej firmy. Nie trzeba martwić się o uzupełnienie detergentów do sprzątania ani regularnie wymieniać sprzęt porządkowy, których średniomiesięczny koszt waha się od 250 do nawet 2000 złotych w zależności od powierzchni do wysprzątania. Nie trzeba też zatrudniać ani opłacać pracowników, których koszt wynosi około 4500 złotych za osobę - w dobie rosnących kosztów jest to nieocenione odciążenie budżetu firmowego. Płacąc ułamek z tych kosztów, przedsiębiorca otrzymuje kompletną i profesjonalną usługę sprzątania i dezynfekcji biura, co w realiach szalejącej pandemii koronawirusa jest szczególnie istotnym aspektem funkcjonowania. Dzięki temu takiej optymalizacji sprzątanie biur w Warszawie przez zewnętrzną firmę jest znacznie tańsze niż utrzymywanie wlasnego pracownika.

  Profesjonalny sprzęt

  Sprzątanie w firmie to nie tylko odkurzanie wykładzin, mycie podłóg i przetarcie kurzu ściereczką z blatów. To szereg czynności, w których znaczenie ma nie tylko dokładność i precyzja, ale także rodzaj zastosowanych środków i jakość sprzętu, który się użytkuje. Przedsiębiorstwa zajmujące się świadczeniem usług porządkowych dysponują topowymi urządzeniami, których wartość nierzadko przewyższa auto klasy premium. Dzięki temu wszelkiego rodzaju prace związane z myciem i sprzątaniem przeprowadzane są ze skutecznością nieosiągalną dla ręcznych mopów czy standardowych odkurzaczy. Zastosowanie profesjonalnego sprzętu to niezwykle istotna korzyść, o której nie można zapominać.

  Odpowiedzialność za powierzone mienie

  Wyobraź sobie sytuację, w której pracownik nieopatrznie zniszczy kserokopiarkę wartą 12 tysięcy złotych. To niemały wydatek, który - w sytuacji nieumyślnego działania - będziesz musiał pokryć ze środków firmowych. Zostaje niesmak i pretensja do pracownika, a dochodzi dodatkowy koszt, którego przecież można było uniknąć. Gdyby w takiej sytuacji zamiast zatrudnionego pracownika znalazła się firma porządkowa, to nie musiałbyś się denerwować zniszczonym sprzętem. Zdecydowana większość profesjonalnych firm porządkowych oferuje bezpłatne ubezpieczenie do 100.000 złotych, a niekiedy i na większe kwoty. Wówczas przedsiębiorca dokumentuje szkody, wystawia notę obciążeniową, a serwis sprzątający pokrywa koszty naprawy lub zakupu nowego sprzętu. Nie musisz zatem się obawiać ewentualnych szkód, gdyż sprawca - nawet nieintencjonalny - zwróci zainwestowane przez Ciebie środki finansowe.

  Oszczędność czasu

  Kolejna zaleta, która przy prowadzeniu własnej działalności jest nieocenionym wsparciem. Samodzielne sprzątanie po godzinach zamknięcia restauracji, biura czy warsztatu jest zajęciem niezwykle żmudnym, a chęć rychłego powrotu do domu przysłania takie elementy jak dokładność czy drobiazgowość w sprzątaniu. Tego problemu z kolei nie ma w przypadku zatrudnienia profesjonalnej firmy porządkowej, która nie tylko szybko upora się ze swoimi zadaniami, ale także odciąży Cię z tego obowiązku. Podczas gdy Ty przeprowadzisz rozliczenie dzienne, uporządkujesz dokumentację czy zamówisz brakujący towar, pracownicy porządkowi odkurzą, umyją podłogi i zetrą kurze.

  Artykuł załadowany: 0.2599 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021