REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 lutego 2018, 12:55 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Niewiele jest w Polsce inwestycji, które dzięki swojemu położeniu i staraniom deweloperów możemy nazwać Zielonymi Osiedlami. Walendów Park niewątpliwie należy do tego elitarnego grona. Czym zasłużył sobie na to zaszczytne miano?

  Dostępność natury, świeże powietrze, czysta okolica – to tylko niektóre z wyróżników, jakie bierze się pod uwagę, klasyfikując osiedla jako przyjazne swoim mieszkańcom oraz środowisku. Na mapie Polski można wskazać niewiele takich miejsc. Jedno z nich mieści się pod Warszawą – w urokliwej wsi Walendów, której potencjał i piękno odkrył deweloper Invest Reform wraz z „Przemysłówką” PBP Holding. Stworzyli oni przestrzeń idealną do życia i zróżnicowaną.

  Oto, dlaczego Walendów Park jest Zielonym Osiedlem:

  1. Niesamowite Lasy Sękocińskie w sąsiedztwie

  Walendów Park leży niedaleko malowniczego kompleksu Sękocińskiego, który obejmuje całą gamę fauny i flory leśnej. Liczne sosny, buki i inne drzewa oraz krzewy stanowią naturalny filtr oddzielający osiedle od Warszawy i jej zanieczyszczeń. Lasy są bogate w dziko żyjącą zwierzynę. Naturalnie występują tu dziki, sarny, jelenie i wiele gatunków ptaków. Dodatkowo teren jest przyjazny wędrówkom i innym aktywnościom fizycznym. Przebiega przez niego szlak edukacyjny, który pozwala na spędzenie wspólnego czasu rodzinom z dziećmi.

  2. Niezwykłe tereny rzeki Utraty

  W niedalekiej odległości od Walendowa przepływa rzeka Utrata, która stanowi prawy dopływ Bzury. Dorzecze rzeki jest niesamowite, a tereny leżące przy osiedlu Walendów Park obfitują w stawy, które współgrają z naturalnym otoczeniem i malowniczością całego krajobrazu. Obecność Utraty i małych jezior to bardzo ważna zaleta osiedla. Wyprawy nad ich brzegi mogą ukoić nasze nerwy, zredukować stres, a także stanowić ciekawą formę spędzania czasu wolnego z bliskimi. Mieszkańcy będą mieli możliwość organizowania pikników oraz wędkowania, co jeszcze bardziej przybliży ich do natury.

  3. Wnętrze osiedla nie odbiega od zielonej okolicy

  Inwestorzy zadbali o to, by osiedle dobrze wkomponowało się w urokliwe otoczenie podwarszawskiej wsi. Ciekawe projekty roślinnych ozdób i alejek zdają się współgrać z naturą, która niemalże wdziera się przez ogrodzenia. Dodatkowo bliskość z przyrodą i świeżym, czystym powietrzem starają się zapewnić liczne ławeczki oraz plac zabaw, które zachęcają do częstego przebywania na dworze. W takiej aurze można się zrelaksować i naładować baterie przed kolejnym dniem w pracy czy szkole. Więcej informacji o inwestycji mogą Państwo uzyskać tutaj: www.walendowpark.pl/inwestycja.html. Zapraszamy!

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.4635 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022