REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 17.11.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 sierpnia 2021, 22:25

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Znalezienie kredytu nie jest łatwym zadaniem, szczególnie jeśli zależy nam na jak najkorzystniejszej ofercie. Pokutuje brak wiedzy na temat finansów i doświadczenia w pozyskiwaniu takiego wsparcia. Nieprzypadkowo coraz więcej osób decyduje się na wsparcie doradcy kredytowego. Dlaczego warto udać się do Eksperta Finansowego z Warszawy przed zaciągnięciem kredytu?

  Doradca kredytowy - kim jest?

  Być może nigdy nie słyszeliśmy o takiej osobie lub nie korzystaliśmy z jego usług - dobrze więc wyjaśnić, kim jest, czym się zajmuje doradca kredytowy i jakie dokładnie usługi świadczy. To osoba udzielająca wszelkich informacji na temat kredytów - dostępnych ofert, zasad ich udzielania, warunków do spełnienia, znająca dokładnie prawo z zakresu bankowości i kredytów. 

  W przeszłości doradcą kredytowym mogła zostać praktycznie każda osoba, ale na szczęście od 2017 roku to się zmieniło wraz z ustawą o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. To oznacza, że doradcą może zostać tylko osoba, która uzyskała stosowne zezwolenie - od Komisji nadzoru Finansowego. Dowiedzmy się teraz, w czym nam może pomóc doradca finansowy z Warszawy.

  Doradca kredytowy - jak może nam pomóc?

  Jest wsparciem dla każdej osoby chcącej zaciągnąć kredyt bądź pożyczkę. Większość osób nie ma pojęcia o tym, jak działa rynek finansowy, nieznane są im aktualne produkty bankowe, tym bardziej nie orientują się w rynkowych cenach i warunkach udzielania finansowego wsparcia. To samo powiemy o zapisach w umowach - są nieczytelne dla przeciętnego Kowalskiego, lecz ekspert finansowy wytłumaczy te zawiłości, rozwiewając wszelkie wątpliwości. 

  Jak wygląda współpraca z doradcą kredytowym?

  Na początek doradca musi ustalić, jak wyglądają oczekiwania klienta i jego sytuacja finansowa. Pyta więc go o aktualny budżet finansowy, czyli wysokość zarobków, ale też o cel, na jaki potrzebuje pieniędzy. Dysponując już tą wiedzą, wie, jak dopasować idealne propozycje kredytowe do potrzeb klienta. Przedstawiając je, udziela najważniejszych informacje na ten temat, instruuje przy tym na temat niezbędnej dokumentacji, jaką trzeba będzie przygotować. Ale to nie wszystko, bo doradca kredytowy pomoże także w negocjacjach z daną instytucją bankową, szczególnie że zna dobrze specyfikę konkretnych placówek. 

  Jego wsparcie to ogromne zwiększenie swoich szans na uzyskanie korzystniejszych warunków umowy. Pamiętajmy też, że za sprawą pomocy doradcy finansowego unikniemy ogromnego stresu, który pojawia się w tak ważnych momentach, jak zaciągnięcie kredytu hipotecznego na długie lata. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu będziemy spokojniejsi, zyskując pewność, że wybraliśmy najlepszą opcję. 

  Kiedy skorzystać z jego pomocy?

  Tych sytuacji jest wiele. To przede wszystkim idealne rozwiązanie, gdy nasza wiedza na temat produktów bankowych jest nikła i istnieje duże prawdopodobieństwo, że z tego powodu postawimy na złą opcję, co będzie nas dużo kosztować. Doradca zapewni, że wybierzemy najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytu hipotecznego lub gotówkowego, pomoże wypełnić wszelkie formularze i wyjaśnić kwestie związane z umową kredytową. To też dobra opcja dla osób, które, co prawda, znają się na kredytach, ale przez brak czasu nie mogą sobie pozwolić na poszukiwanie najlepszych ofert. 

  Niezależnie, czy to kredyt hipoteczny w Warszawie, czy innej miejscowości, mamy pewność, że ze wsparciem doradcy kredytowego, uzyskamy najkorzystniej propozycję - wysoką kwotę kredytu i niskie raty do spłaty. Po więcej zapraszamy pod adres https://biurokredytowe.warszawa.pl.

  Artykuł załadowany: 0.3271 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022