REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 stycznia 2020, 11:13

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Pióro wieczne może budzić dwojakie skojarzenia - z jednej strony z przedmiotem pięknym i charakterystycznym, a drugiej z nieco nawet staroświeckim. Obecnie w modzie są przede wszystkim długopisy, zwłaszcza wśród osób, które cenią sobie w pierwszej kolejności wygodę użytkowania i szybkość pisania. Jednak wciąż istnieje grono ludzi, którzy wręcz nie wyobrażają sobie życia bez pióra. Skąd bierze się ich zamiłowanie?

  Pióro - synonim dojrzałości

  Za sprawą tego, iż pióra wieczne kojarzą się przede wszystkim z dawnymi, nieco zapomnianymi już sposobami pisania, wydają się należeć do pokolenia naszych dziadków i rodziców. Dlatego dla wielu młodych osób zakup pióra, które będzie służyć mu przez lata i jednocześnie stanie się nie tylko przydatnym akcesorium, lecz wręcz ozdobą, jest jak wejście w nowy okres życia: dorosłość.

  Takie postrzeganie tego artykułu piśmienniczego bez wątpienia może sprawić, iż będzie on znacznie bardziej szanowany niż zwykły długopis. Jednocześnie wiele osób posługujących się piórem po prostu stara się pisać ładniej i zachowywać bardziej dostojnie - jakby sam fakt jego posiadania narzucał pewne obyczaje.

  Pióro - synonim luksusu

  Drugim skojarzeniem, które budzi pióro wieczne, jest luksus. Piękne, ozdobne egzemplarze, które dostępne są między innymi na stronie internetowej https://www.bazarnik.pl/art-pismienne/kategorie/piora-wieczne, bez wątpienia idealnie wpisują się w obraz przedmiotów wyjątkowych i luksusowych.

  Nie każdy może przecież pochwalić się posiadaniem pióra marki Visconti o jakże wymownej nazwie “Zakazane Miasto”. Należy ono do tych niezwykłych egzemplarzy, które niosą w sobie cały przekaz, a nie tylko służą jako artykuł piśmienniczy. Oddaje bowiem ono piękno tej odległej, tajemniczej kultury pełnej symboliki, nie zawsze jasnej dla ludzi zachodu. Ze względu na jego wyjątkową ornamentykę oraz ozdabiające je diamenty, jest przedmiotem wyjątkowym i kolekcjonerskim. Jednego z 38 egzemplarzy na pewno nie może zabraknąć na półce konesera.

  Dlaczego warto wybrać pióro dla siebie lub najbliższej osoby?

  Będąc synonimem luksusu i dojrzałości, pióro wieczne staje się prezentem wyjątkowym, zarówno, kiedy obdarowujemy nim najbliższą osobę, jak i samego siebie. Staje się symbolem tego, że pragniemy dać jej lub sobie ekskluzywne życie w nawet z pozoru najzwyklejszych chwilach, co bez wątpienia może być odebrane jako wyraz najgłębszego uczucia.

  Warto wybrać przy tym pióro, które będzie jednocześnie pięknym i funkcjonalnym podarunkiem na długie lata. Jego precyzyjne i solidne wykonanie to podstawa do tego, aby cieszyło każdego dnia. Takie właśnie pióra oferuje sklep Bazarnik.pl, zarówno ze “zwykłych” kolekcji, jak i kolekcjonerskich, przeznaczonych dla prawdziwych miłośników tych małych dzieł sztuki.

  Artykuł załadowany: 0.2207 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020