REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat.prasowe)

  Przejrzyste prowadzenie ksiąg rachunkowych to podstawa sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, jak dużymi pieniędzmi operuje firma, rejestracja wszystkich wydarzeń finansowych z zachowaniem przepisów prawa wpływa na klarowny obraz prowadzonej działalności. Wszystko, co robisz, musi zostać rzetelnie ujęte w księgach rachunkowych – dlatego też warto zlecić ten obowiązek komuś z wiedzą merytoryczną, kto będzie skrupulatnie prowadził finanse organizacji i kto zabezpieczy Cię przed negatywnymi skutkami potencjalnych błędów.

  Czym jest obsługa księgowości?

  Obsługa księgowości (https://www.vattax.pl/obsluga-ksiegowosci/) to usługa kierowana do każdego typu przedsiębiorstw – od jednoosobowej działalności gospodarczej, po duże koncerny. Dobrze zorganizowana księgowość to Twój spokój i bezpieczeństwo. Obejmuje prowadzenie zarówno podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR), jak i pełnej księgowości (KH), w zależności od formy prawnej Twojej firmy. Do zadań księgowości należy też przygotowywanie sprawozdań do GUS-u, deklaracji podatkowych i rocznych sprawozdań. Ważnym zadaniem jest również segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych, potrzebnych, np. w przypadku kontroli.

  Wszystkie te zadania wymagają profesjonalnej wiedzy i doświadczenia, a także zaangażowania w zapewnienie poprawnej obsługi Twojej firmie, zaś Tobie komfortu sprawnej i szybkiej komunikacji oraz proaktywnego podejścia zadań wyrażającego się, np. informowaniem Cię na bieżąco, jakie wsparcie przysługuje firmie w ramach Tarczy.

  Oprócz bogatej wiedzy merytorycznej, księgi rachunkowe powinna prowadzić osoba doświadczona, która precyzyjnie i kompleksowo zadba o sprawy związane z rachunkowością i podatkami oraz o interes przedsiębiorstwa. Jedną z firm posiadających najwyższej klasy specjalistów, jest Vattax Sp z o.o. (https://www.vattax.pl/), która swoje usługi może wykonać dla Ciebie zarówno zdalnie ze swojego biura, jak i oddelegowując pracownika do Twojego biura, czyli zapewniając Ci outsourcing personelu księgowego.

  Korzyści, jakie niesie ze sobą doradztwo księgowe

  Jeśli szukasz sposobu na obniżenie wydatków w przedsiębiorstwie, doradztwo księgowe (https://www.vattax.pl/doradztwo-ksiegowe/) to najlepsza możliwa opcja. Jedna stała opłata zastępuje koszty związane z opłacaniem własnych pracowników księgowych, szkoleń dla nich i zajmowanej przez nich powierzchni biurowej. W obecnych czasach jest to szczególnie istotne – Vattax Sp. z o.o. może pomóc Ci nie tylko w podstawowym zakresie prowadzenia dokumentów księgowych, ale również zapewnić fachowe doradztwo odnośnie ewidencji VAT i polityki rachunkowości, lub służyć wsparciem w zakresie wątpliwości dotyczących podatków.

  Tarcza Antykryzysowa – jak pomoże Ci księgowość?

  W obecnej sytuacji pandemii Vattax Sp. z o.o. gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo danych, ale też nowoczesne wsparcie dla firm. Dzięki technologicznie zaawansowanym rozwiązaniom możliwe jest całkowicie zdalne wykonanie wszelkich zadań związanych z księgowością. Co więcej, obsługę księgową możemy prowadzić zarówno w naszym systemie, jak i na systemie klienta – np. SAP, enova365, i innych programach. Pod tym względem dopasujemy się do Ciebie, dlatego nie czekaj i zadzwoń lub napisz maila!

  Artykuł załadowany: 0.2269 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020