REKLAMAA1 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 stycznia 2022, 13:31

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Nic tak dobrze nie gasi pragnienia w upalny dzień jak woda. Przebywając w domu, każdy ma łatwy dostęp do ulubionego napoju, jednak co w sytuacji gdy musimy udać się do pracy? Zapewnienie dostępu pracownikom do wody pitnej to na szczęście obowiązek pracodawcy. Nic więc dziwnego, że poszukują oni alternatywnego sposobu na obniżenie kosztów związanych z codziennym dostarczaniem wody butelkowanej i tu rozwiązaniem może być dystrybutor wody.

  Konkurencja na rynku urządzeń do wody sprawia, że producenci oferują wiele dodatkowych usług. Można wśród nich wymienić bezpłatną dostawę, szybką instalację urządzenia oraz regularną sanityzację eliminującą drobnoustroje chorobotwórcze. W zależności od preferencji oraz zasobów finansowych firmy można zakupić dystrybutor wody w wersji ekonomicznej, bądź posiadający dodatkowe funkcje. 

  Rodzaje dystrybutorów wody

  Standardowy butlowy dystrybutor wody to rozwiązanie ekonomiczne, gdzie współpraca z dostawcą zazwyczaj polega na wykupieniu abonamentu. Często wyposażony jest w podajnik plastikowych kubeczków, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby pracownicy korzystali ze swoich naczyń. Standardowo z tego typu dystrybutora do wody można nalać wodę zimną bądź ciepłą. Konieczna jest wymiana dużych butli będących zbiornikami pośrednimi na wodę. Urządzenie wymaga jedynie dostępu do źródła prądu i łatwo dostępnego miejsca. Zazwyczaj konieczne jest także ustawienie dodatkowego stojaka do przechowywania butli magazynujących wodę.

  Na rynku są dostępne także nowsze rozwiązania wymagające podłączenia do ujęcia wody. Nie generują one konieczności wymiany butli jak w przypadku standardowych dystrybutorów. Oferują opcję nalewania zimnej, ciepłej, a także w bardziej zaawansowanych modelach - gazowanej wody. Najczęściej mają bardziej nowoczesny wygląd i kompaktowe wymiary. Zasada działania opiera się na nagazowaniu wody dwutlenkiem węgla z podłączonej do dystrybutora butli. Najczęściej taki dystrybutor wody jest wyposażony także w zestaw filtrów, które oddzielają występujące zanieczyszczenia. Otrzymywana woda jest wysokiej jakości i może być spożywana na co dzień.

  Dbałość o ekologię

  Rezygnacja z codziennego dostarczania do biura wody butelkowanej na rzecz postawienia dystrybutora do wody będzie miała pozytywny aspekt dla środowiska. Zmniejszenie ilość tworzyw sztucznych sprawi, że pracownicy poczują realny wpływ na promowanie rozwiązań ekologicznych. Może także w niektórych sytuacjach sprawić, że nowe urządzenie zainspiruje zatrudnionych do wyniesienia nowych przyzwyczajeń do życia codziennego. Dystrybutor wody podniesie jakość życia pracowników biurowych.

  Artykuł załadowany: 0.4232 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022