REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 czerwca 2021, 11:00 komentarzy 9
  Kazik na Dniach Ursynowa 2018

  Kazik na Dniach Ursynowa 2018 (SK)

  Kolejny rok bez koncertów Dni Ursynowa. Dzielnica nie zorganizuje ich w tym roku ze względu na trudności związane z obostrzeniami pandemicznymi. Wciąż nie wolno organizować imprez masowych, a taką jest największa letnia impreza przy Kopie Cwila.

  Jeszcze w maju była nadzieja, że koncerty z gwiazdami zostaną zorganizowane w jeden z wrześniowych weekendów - 11 lub 18 września. Dzielnica miała zarezerwowane pieniądze w budżecie. Były też pomysły na gwiazdy. Brakowało tylko ogłoszenia poluzowania obostrzeń pandemicznych przez rząd. Niestety, w rozporządzeniach, które weszły w życie w maju nic nie ma o imprezach masowych. Ich organizowanie nadal jest zakazane. Nie ma też jasnych zapowiedzi, kiedy ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

  - Na chwilę obecną możliwe jest organizowanie imprez dla maksymalnie 250 osób, nie wiemy jak się zmienią przepisy, a już teraz trzeba byłoby podpisywać umowy z gwiazdami - mówi burmistrz Robert Kempa.

  Zgodnie z rządowym rozporządzeniem można organizować imprezy do 250 uczestników. Co przy wielkości Dni Ursynowa, które są drugą po Wiankach przy Bulwarach największą imprezą rozrywkową w stolicy, jest liczbą śmieszną. Pod Kopą Cwila w zależności od atrakcji zjawia się od 2 do 5 tys. osób. 

  Dlatego tegoroczne Dni Ursynowa nie odbędą się - w żadnej formie. W tym roku miała zostać zorganizowana, przełożona z ubiegłego roku, jubileuszowa 25. edycja imprezy. W 2020 roku dzielnica odwołała ją już w marcu mimo przygotowanego zestawu gwiazd - miało zagrać aż ośmiu artystów, w tym Kult z Kazikiem Staszewskim, który zrobił furorę w 2018 roku.

  - Mam nadzieję, że w 2022 roku będziemy się cieszyć Dniami Ursynowa - dodaje burmistrz.

  A co z pieniędzmi zaplanowanymi w budżecie na święto dzielnicy? Zostaną wydane na dodatkowe remonty w placówkach oświatowych. Chodzi o prawie pół miliona złotych.

  2017: T. Love, Bednarek, Kortez, Feel, Golden Life i Bajm

  W ostatnich latach Dni Ursynowa miały bardzo bogaty program. W 2017 roku, z okazji 40-lecia Ursynowa, zabawa trwała aż trzy dni, dla publiczności zaśpiewali wówczas: T. Love, Bednarek, Kortez, Feel, Golden Life i gwiazda wieczoru Bajm. Do dziś uczestnicy koncertu wspominają fenomenalny występ Beaty Kozidrak i jej zespołu.

  2018: Cleo, IRA, Lao Che, Mesajah, Afromental i KULT

  Rok później impreza była równie efektowna. 8 i 9 czerwca 2018 roku pod Kopą Cwila wystąpili: Cleo, zespołu Ira, Kult, Afromental, Mesajah oraz Lao Che. Znów - największe show zrobiła gwiazda wieczoru, czyli Kazik Staszewski z Kultem, który był jednym z lepszych jego koncertów w tamtym roku. 

  2019: KęKę, PK3, Maleńczuk, O.S.T.R. i Lady Pank

  W 2019 roku, a więc dwa lata temu, pod Kopą Cwila tradycyjnie bawiło się kilkadziesiąt tysięcy ludzi. 24. Dni Ursynowa miały iście gwiazdorską obsadę. W piątek, 7 czerwca zagrali: Brak Snu, KęKę, Poparzeni Kawą Trzy, a na deser - Maleńczuk + Rhythm Section. W sobotę - Ursynowski Chór IUVENIS, The Dumplings, O.S.T.R, a w finale - Lady Pank, który rozgrzał publikę do czerwoności.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  9Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Asia57 9 9 dni temuocena: 63% 

   I nigdy już nie będzie. Kasa musi być na Ursynowskie Centrum Kultury Alternatywy pana Czubaszka z Łukowa. 10 mln rocznie musi dostać żeby ruszyła działalność. Tak napisał w swoim programie. Ruszy w 2023. Najpierw musi dostosować budynek do potrzeb 35 osobowego zespołu w tym 2 wicedyrektorów po 10 000 netto każdy. To są fakty.

   Edytowany: 9 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PisiTroll 8 9 dni temuocena: 20% 

   Asia57 - uważam, że zaoszczędzone pieniądze powinny pójść np. na kota Jarosława albo...

   Edytowany: 9 dni temu

   oceń komentarz 1 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nati 7 10 dni temuocena: 57% 

   Wielka szkoda, to dobra rozrywka takie pooglądanie sobie wokalistów na żywo. Te emocje, nagłośnienie, relaks. Oby za rok wyszło.

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MieszkankaAnka 6 10 dni temuocena: 54% 

   My mieszkańcy w końcu będziemy mieć normalne lato. Prezerwatywy, wymiociny, szkło potłuczone, kupy ludzkie po krzakach, mocz wszedzie, awantury do rana. A wszystko żeby wyprać miliony ku uciesze Kobylki i Raszyna.

   Edytowany: 10 dni temu

   oceń komentarz 7 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pasztet 5 4 dni temuocena: 100% 

   Coś w tym jest, ursynowianie tak się bawią na kopie nawet bez dni ursynowa, że na szczycie leży pierdylion śmieci, butelek po wódkach i innych siuwaksów...cała okolica kosza na śmieci jest zasyfiona pierdylionem śmieciowych używek. Robię tam codziennie trening to mam nieprzyjemność oglądania tego.

   Edytowany: 4 dni temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wow 4 10 dni temuocena: 71% 

   NIE ŚCIEMNIAĆ , że Z POWODU PANDEMII - burmistrzu! Koniecznie wyliczyć ile i na co te pieniądze zostaną wydane.

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kornik 3 11 dni temuocena: 85% 

   To niech te pieniądze z koncertów przeznaczą na remonty chodników i ulic oraz znaków drogowych, których nikt nie kontroluje, bo są wyblaknięte i powykrzywiane!

   Edytowany: 11 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~JKM 2 11 dni temuocena: 37% 

   No i fajnie. Będzie cisza. Tego na Ursynowie brakuje najbardziej.

   Edytowany: 11 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3662 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021