REKLAMAA1_FortSluzew_od-06-02-do-28-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Mors Sławek boksuje w biało-czerwonych barwach

  Mors Sławek boksuje w biało-czerwonych barwach (KT)

  REKLAMA

  Znany na Ursynowie Mors Sławek celebruje Święto Niepodległości... oczywiście po swojemu. Od rana biega po dzielnicy, wyposażony w biało-czerwone gadżety, boksuje latarnie i chętnie rozmawia z przechodniami. - Komu zimno, temu zimno, sport ważny, kraj też bardzo ważny - mówi z uśmiechem od ucha do ucha. 

  Mors Sławek, a właściwie Sławek Rapijowiec, to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci na Ursynowie. Nie boi się zimna, żyje sportem, jest gawędziarzem i tryska entuzjazmem, który udziela się innym. Zresztą trudno, żeby było inaczej, kiedy idąc chodnikiem w mroźny poranek, widzi się półnagiego mężczyznę w biało-czerwonym szaliku, który walczy z cieniem i boksuje latarnie.

   

  - Ruch najważniejszy i wcale zimno nie jest. Ubrany jestem tak, bo i dzień jest szczególny. Pobiegam, poboksuję, praca nóg jest dobra u mnie, proszę zobaczyć! Teraz lecę na górkę jeszcze, tam sparing krótki i pięknie jest - z szerokim uśmiechem mówi mors Sławek.

  Mieszkańcy z zainteresowaniem obserwowali biało-czerwoną postać w szaliku i czapeczce z orzełkiem. To niewątpliwie najoryginalniejsza forma świętowania, jaką przyszło im oglądać dzisiejszego dnia. Entuzjam 70-letniego sportowca udziela się wszystkim - nie zabrakło chętnych do wspólnych fotografii i krótkich pogawędek. Mors zachowuje się jak rasowy bokser - króka seria treningowa, sprint i powtórka - po takim cyklu przystanek na oblanie się wodą. Przeszywający chłód? Żaden problem!

  ZOBACZ MORSA SŁAWKA Z URSYNOWA W AKCJI:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1235 sekundy
  REKLAMA