REKLAMAA1-TrzejMuszkieterowie(12)-od-07-02-2018-do-08-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 września 2017, 13:11 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (CEPL)

  REKLAMA

  Dla małych i dużych miłośników przyrody, moc atrakcji w Lesie Kabackim już w najbliższą sobotę od godziny 11:00. Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej zaprasza na piknik "W dechę!".

  CEPL z racji swojego wyjątkowego położenia ma możliwość organizacji częstych spotkań plenerowych. W tym roku mogliśmy już bawić się tutaj z okazji Dnia Dziecka, wziąć udział we wspólnym gotowaniu i poznawać zwyczaje dzikich zwierząt. Nie zabrakło też nocnych wycieczek i licznych warsztatów.

  Teraz przyszedł czas na poznanie najbardziej oczywistego elementu lasu – drewna. Podczas pikniku będzie można spotkać się m.in. z ekspertami z Wydziału Technologii Drewna i dowiedzieć się ile drewna jest w lesie i jakie owady żyją w drewnie.

  Wszyscy amatorzy zbierania grzybów będą mogli poszerzyć swoją wiedzę podczas wykładu o grzybach jadalnych i trujących, a także o tych rozkładających drewno.

  Dla zwiedzających zostaną ponownie otwarte drzwi do zabytkowej drewnianej leśniczówki w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. To miejsce trzeba zobaczyć! Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci. Malując buźki, będą mogły wcielić się w postaci leśnych zwierząt, a także skorzystać z warsztatów plastycznych – oczywiście w drewnie.

  Zaklinamy pogodę i do zobaczenia!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.122 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018