REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Auto Wimar Ursynów)

  Kiedy jest najlepszy czas na kupno samochodu? Właśnie teraz! W salonie Auto Wimar Ursynów przy ulicy Gruchacza 39 czekają nowe samochody marki Škoda z wyjątkowo dużym upustem. Czeka też wyjątkowy Pakiet Korzyści.

  Wyprzedaż rocznika to zawsze gorący okres w salonach samochodowych, za sprawą wysokich upustów na modele. Tak też będzie w przypadku ursynowskiego salonu Auto Wimar. Oferowane rabaty umożliwiają zakup nowej ŠKODY na wyjątkowo korzystnych warunkach w formie kredytu, leasingu bądź najmu długoterminowego.

  Samochody objęte wyprzedażą są już wyprodukowane i ich ilość jest ograniczona. Klienci, którzy zdecydują się na wybór swojego modelu na samym początku wyprzedaży, będą mieli możliwość wyboru konfiguracji oraz wersji silnikowych czy kolorystycznych danego auta dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb.

  Gorące nowości w Auto Wimar Ursynów

  Dbamy o dobro planety - w tym roku naszą gamę modelową uzupełniła hybryda oraz elektryk. Wśród dostępnych modeli pojawia się silnik hybrydowy typu plug in Superb iV oraz w pełni elektryczna, bezemisyjna Skoda Citigo!

  Przy zakupie auta w salonach Grupy Auto Wimar otrzymują Państwo bezpłatny Pakiet 7 Korzyści, który obowiązuje przez okres 4 lat. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup używanego auta w salonach Grupy Pakiet Korzyści obowiązuje przez rok.

  Pakiet Korzyści został specjalnie skrojony i dostosowany do Waszych potrzeb tak aby ułatwić korzystanie z auta, możecie m.in. za darmo uzupełnić płyny eksploatacyjne (hamulcowy i do spryskiwaczy) w wybranym serwisie Grupy Auto Wimar, a przy okazji wizyty skontrolujemy również ciśnienie w oponach.

  Profesjonalny serwis z Pakietem Korzyści

  Przyszedł czas na przegląd twojej Skody zakupionej w Wimarze? Przyjedź do naszego serwisu, a w trakcie przeglądu możesz zrelaksować się w pobliskiej restauracji na lunchu. To jeszcze nie wszystko! W piątki i soboty oferujemy wypożyczenie Volkswagena Transportera do przewozu gabarytów. Jeśli planujecie wczasy, również pomożemy! Dowieziemy Was na wybrane lotnisko w Warszawie, a jeżeli spędzacie aktywnie czas to oferujemy do wypożyczenia belki z uchwytami rowerowymi. Takie korzyści tylko w Grupie Auto Wimar!

  AUTO WIMAR URSYNÓW

  Autoryzowany Salon i Serwis


   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.238 sekundy
  REKLAMAA2-ZapkiexyLuksusowe-GIGANT400--01-09----30-09-2020