REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 stycznia 2022, 21:52

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Znalezienie dobrego fryzjera i godnego polecenia salonu fryzjerskiego w Warszawie wymaga niemałych wysiłków. Pośród setek punktów oferujących podcinanie, modelowanie, farbowanie, stylizację czy zagęszczanie włosów znalezienie tego, który trafi w Twoje potrzeby, może nie być takie łatwe. Jest to jednak wysiłek, na który warto się zdobyć, bowiem zaufany fryzjer gwarantuje, że zawsze będziesz dobrze wyglądać - nie tylko bezpośrednio po wyjściu od stylisty.

  Dobry fryzjer Warszawa Żoliborz - jak go rozpoznać?

  Według statystyk Polki chodzą do fryzjera nawet trzy razy częściej niż do kosmetyczki - wyraźnie więc widać, że znalezienie dobrego fachowca ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i urodę. Chociaż na rynku nie brakuje prestiżowych salonów fryzjerskich, w których pracują uznani styliści czeszący osoby z pierwszych stron gazet, to wcale nie oznacza to, że warunkiem znalezienie odpowiedniego stylisty jest wydawanie ogromnych sum przy okazji każdej wizyty. Koszt usługi fryzjerskiej nie zawsze bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych usług, dzięki czemu można znaleźć profesjonalistę, nawet jeśli nie dysponujemy fortuną. Czym więc powinien charakteryzować się dobry fryzjer? 

  Pierwszą wskazówką może być wygląd samego salonu fryzjerskiego - pozwoli on nam na pozyskanie wielu informacji na temat pracujących w nim osób, jak i jego właścicieli. Schludny, czysty i uporządkowany zakład fryzjerski na Żoliborzu wiele nam powie na temat zorganizowania i profesjonalizmu zatrudnionych stylistów. Nie jest to kwestia wyłącznie estetyczna - rozkojarzony fryzjer łatwiej może bowiem o czymś zapomnieć, przeciągnąć jakiś zabieg czy jeszcze w inny sposób zepsuć Twoją fryzurę - a wystarczy chwila nieuwagi, by przez tygodnie zmagać się z tego konsekwencjami. Warto zwrócić również uwagę na wygląd samych stylistów - chociaż sami się nie mogą ostrzyc czy wykonać stylizacji, to są wizytówką oferowanych przez siebie usług i ich wygląd może nam wiele podpowiedzieć na temat umiejętności dobrania fryzury do twarzy i swojego stylu. Tu zapewne nie sprawdzi się powiedzenie, że szewc chodzi boso - od stylisty należy wymagać więcej!

  Oceniając salon fryzjerski, nie sposób również nie zwrócić uwagi na panującą w jego wnętrzu higienę - szczególnie teraz, w dobie pandemii, choć nie tylko. Z tych samych narzędzi korzysta się, przyjmując kolejnych klientów, dlatego regularne odkażanie jest kluczowe, by uniknąć zarażenia się jakąś chorobą - zwłaszcza że przy wykorzystaniu nożyczek, brzytwy, trymera czy nawet grzebienia całkiem możliwe jest np. delikatne naruszenie ciągłości naskórka, co potencjalnie mogłoby narażać klientów na zakażenie. Dlatego higiena u dobrego fryzjera to rzecz pierwszorzędna!

  Dobry fryzjer damski - niezbędna jest dobra komunikacja!

  Oczywiście to fryzjer jest specjalistą i powinien być w stanie zaproponować nam optymalną fryzurę i stylizację. Jednak dobry stylista zawsze powinien być również dobrym słuchaczem i brać pod uwagę potrzeby, a nawet zachcianki swoich klientów. W końcu po wyjściu z jego salonu to Ty pozostaniesz ze swoją nową fryzurą i to Tobie ma się ona przede wszystkim podobać. Dlatego, jeśli fryzjer, do którego się udajesz, od razu chce zacząć strzyżenie, to prawdopodobnie nie do końca będziesz zadowolona z efektów jego pracy. Równie ważna jest ocena stanu Twoich włosów - być może okaże się, że nie każdy zabieg będzie można bezpiecznie wykonać (może to grozić np. popaleniem czy wypadaniem włosów). Jeśli więc fryzjer odmówi Ci wykonania jakiejś usługi, to wcale nie musi źle o nim świadczyć, wręcz przeciwnie, może to być oznaką jego profesjonalizmu. Najpierw powinien więc dokładnie przyjrzeć się Twoim włosom oraz wypytać Cię o historię wykonywanych zabiegów, by następnie zaproponować konkretne rozwiązanie. Dokładnie tak działają dobrzy fryzjerzy na Warszawskim Żoliborzu w salonie Między Grzebieniem a Nożyczkami.

  Niezbędną czynnością, pozwalającą na uzyskiwanie dobrych rezultatów podczas stylizacji, jest mycie włosów przed podjęciem jakichkolwiek działań. Dlatego, jeśli osoba zajmująca się Twoimi włosami śpieszy się z rozpoczęciem cięcia czy czesania bez uprzedniego umycia głowy, to wiedz, że raczej nie jest to sprawdzony fryzjer. W takiej sytuacji nie sposób uniknąć odkształceń, nierówności czy resztek olejków i lakierów - co będzie rzutować na uzyskane efekty. 

  Fryzjer męski - tu profesjonalizm jest niemniej ważny!

  Czasy, kiedy do fryzur męskich podchodzono o wiele bardziej pobieżnie, niż do stylizacji damskich na szczęście należą już do przeszłości. Świadomi mężczyźni coraz częściej wybierają wyspecjalizowanych i dobrych Barberów, którzy nie tylko zadbają o włosy, ale zajmą się również brodą i "spięciem" całości w jedną całość. Zadbany mężczyzna prezentuje się wyśmienicie - co również przekłada się na prowadzoną przez niego działalność i to, jak jest postrzegany przez kontrahentów i współpracowników. Dlatego przynajmniej od czasu do czasu każdy z Panów powinien wybrać się do Barbera - by właściwie zadbać o swój "look". To również miejsce, gdzie poczujesz się komfortowo, spędzisz czas w męskim klimacie i swobodnie pogadasz sobie z innymi. Wyjdziesz wypoczęty i zadbany!

  Fryzjer dziecięcy - ważna jest również osobowość

  W przypadku dzieci ważne są nie tylko umiejętności techniczne, doświadczenie i higiena, ale również odpowiednie podejście. Doświadczony fryzjer dla dzieci powinien nie tylko sprawnie i bezbłędnie operować wykorzystywanymi narzędziami, ale również umieć zaciekawić malucha - tak, by czas spędzany na fotelu nie przeciągał mu się w nieskończoność. Sam salon fryzjerski powinien być przystosowany do potrzeb dzieci, a poczekalnia wyposażona w zabawki, książki i dostarczać ciekawych sposobów na spędzenie czasu w oczekiwaniu. Dzięki temu Twoja pociecha cierpliwie usiądzie na fotelu, kiedy przyjdzie jego kolej, i podda się wykonywanym zabiegom. 

  "Między Grzebieniem a Nożyczkami" - fryzjer z polecenia

  Jeśli potrzebny Ci dobry zakład fryzjerski na zielonym Żoliborzu, to właściwie już nie musisz dalej szukać. Zarówno Panie, jak i Panowie i dzieci znajdą tu profesjonalną obsługę - dostosowaną do swoich potrzeb. "Między Grzebieniem a Nożyczkami” to salon prowadzony przez pasjonatów, którzy regularnie podnoszą swoje umiejętności i biorą udział w branżowych eventach. Znajdziesz tu zarówno profesjonalnego fryzjera damskiego, jak i specjalistę, który zadba o fryzurę Twojego dziecka, na Barberze kończąc. Możecie więc przyjść całą rodziną - i każdy wyjdzie zadowolony i perfekcyjnie ostrzyżony. Oprócz miłej atmosfery ten fryzjer z polecenia oferuje również przystępne ceny.

  Fryzjer cennik zakładu na warszawskim Żoliborzu

  Czy dobry fryzjer w Warszawie musi kosztować majątek? Jak pokazuje cennik "Między Grzebieniem a Nożyczkami", wcale tak nie musi być. Wysokiej jakości, personalizowane usługi wcale nie muszą być zarezerwowane wyłącznie dla najbogatszych - jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, to przekonasz się, że oprócz miłej atmosfery, spotkasz tu także przyjazne dla portfela ceny. Przykładowo, strzyżenie damskie kosztuje od 60 złotych (włosy krótkie), koloryzacja zaczyna się od 150, a trwała to wydatek od 100 do 160 złotych (zależnie od długości włosów). Wykonujemy również zabiegi upiększające i pielęgnacyjne w rozsądnych cenach. Panowie także nie mają powodów do narzekań - męskie strzyżenie zaczyna się od 40 złotych, golenie i regulowanie brody to wydatek od 25 złotych, a w przypadku pielęgnacji wąsów zapłacisz tylko 10 złotych. Pamiętamy również o emerytach, dla których przygotowaliśmy specjalne zniżki - co najmniej 10 % na każdą z wykonywanych usług. Dzieci także ostrzyżemy w świetnych cenach - począwszy od 30 złotych za strzyżenie chłopców, do 40/50 złotych w przypadku dziewczynek. Z dokładnym cennikiem usług fryzjerskich zapoznasz się na stronie https://miedzy-grzebieniem-a-nozyczkami.pl/

  "Między Grzebieniem a Nożyczkami" to dobry fryzjer dla całej rodziny - miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze, a oferowane stylizacje i cięcia są według najnowszych trendów mody. Jeśli więc szukasz miejsca, w którym dopasujesz idealną fryzurę do swojej twarzy, zabierzesz ze sobą swoje dzieci i gdzie zostaniecie obsłużeni przez pasjonatów fryzjerstwa - to stawiamy się do dyspozycji! 

  Artykuł załadowany: 0.3954 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023