REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Prowadzenie nowoczesnej firmy wymaga korzystania z wydajnych narzędzi informatycznych. Nie ulega wątpliwości, że dobry sprzęt to dobry biznes! Postaw na urządzenia od Apple i profesjonalny serwis, jaki oferuje polska firma iMad!

  Niezawodne produkty Apple zawdzięczają swoją popularność niebanalnemu designowi i innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym. Marka od kilku dekad wyznacza trendy na rynku urządzeń mobilnych oraz sprzętu IT. Nawet najlepszy sprzęt może jednak ulec awarii. Nierzadko usterki nie są skomplikowane – wystarczy wymiana wyświetlacza czy baterii, by przywrócić urządzenie do pełni sprawności. Warto wtedy wybrać zaufany serwis Apple!

  Wyjątkowa oferta dla firm od iMad

  Ogólnopolska sieć serwisowa Apple stworzona przez iMad to również wyjątkowa oferta dla firm! Ich specjaliści wiedzą, jak ważna jest niezawodność sprzętu komunikacyjnego w prowadzeniu biznesu, dlatego stworzyli specjalną propozycję – serwis Apple dla firm (sprawdź).

  Dobrze skonfigurowany Macbook sprawi, że praca zyska nową jakość

  Dopasowanie wydajności laptopa do indywidualnych potrzeb użytkownika to klucz do efektywnej pracy nad najbardziej wymagającymi zadaniami. Sprzedawcy iMad wiedzą, jak dobrać parametry Macbooka do wymagań nowoczesnego biznesu i zaproponują optymalne rozwiązanie.  Nasi doradcy stawiają zarówno na wydajną pracę sprzętu, jak i optymalizację kosztową zakupu. Dobrze skonfigurowany Macbook sprawi, że praca zyska nową jakość!

  Serwis iMad to miejsce, gdzie pomożemy Ci skonfigurować Macbooka według indywidualnych preferencji. Potrzebujesz rozbudowanej pamięci RAM, większej powierzchni dyskowej albo zmiany procesora? To świetnie się składa, bo pracownicy iMad pomogą w dostosowaniu sprzętu IT marki Apple dla firm do Twoich indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nimi i skonfiguruj swój biznesowy komputer marzeń w kilku krokach!

  Kopia zapasowa to must-have Twojego biznesu

  Utrata najważniejszych firmowych danych może narazić właściciela biznesu na poważne straty finansowe i wizerunkowe, a niejednokrotnie również na dotkliwe konsekwencje prawne. Na szczęście produkty Apple zapewniają wsparcie w zakresie backupu dla wszystkich urządzeń działających w ich ekosystemie. Serwisanci iMad również wiedzą, że kopia zapasowa to must-have Twojego biznesu, dlatego pomogą Ci w jej konfiguracji.

  Niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonów iPhone, tabletów iPad, czy komputerów Macbook lub iMac, jako użytkownik biznesowy produktów Apple możesz skorzystać z szerokich możliwości zabezpieczania najważniejszych danych firmowych. Warto dodać, iż dane są chronione zarówno przed utratą, jak i wykradnięciem dzięki specjalnym algorytmom szyfrowania. Pamiętaj, że technicy iMad pomogą Ci zabezpieczyć pliki na Twoim firmowym sprzęcie IT.

  Dzięki subskrypcji sprzętu zaoszczędzisz sobie dużego wydatku

  Warto wspomnieć, że klienci iMad mogą skorzystać z atrakcyjnej finansowo oferty wynajmu produktów Apple – urządzeń oraz subskrybowania oprogramowania. Dzięki subskrypcji zaoszczędzisz sobie dużego wydatku, a jednocześnie Ty i Twój zespół możecie korzystać z najnowszych technologii oferowanych przez giganta z Cupertino. Usługa subskrypcyjna Apple to narzędzie, dzięki któremu już dziś możesz wyprzedzić technologicznie swoją konkurencję!

  Subskrypcja aplikacji i sprzętu IT to doskonały sposób na optymalizację kosztów w firmie. Ułatwia alokowanie miesięcznego budżetu na urządzenia bez konieczności rozważania, czy wybrać sprzęt nowy, czy poleasingowy. Już nie musisz zaprzątać głowy niuansami – wybierasz nowoczesną usługę subskrypcyjną i zajmujesz się najważniejszymi aspektami biznesowymi z punktu widzenia Twojej firmy. Skontaktuj się z iMad i zapytaj o subskrypcję Apple dla firm!

  Wymień sprzęt na nowy w trakcie trwania umowy

  Dobrą informacją dla przedsiębiorców jest fakt, iż wybór sprzętu w opcji subskrypcji nie oznacza braku możliwości jego zmiany. Jeżeli korzystasz z usługi wynajmu sprzętu Apple oferowanej przez iMad, to bez problemu wymienisz sprzęt na nowy w trakcie trwania umowy! Dzięki temu Twój zespół może czerpać korzyści z dostępu do najnowszych technologii, które podnoszą efektywność pracy w najbardziej wymagających projektach.

  Stały rozwój i dążenie do doskonałości to słowa, które doskonale opisują filozofię marki Apple. Użytkownicy biznesowi i instytucjonalni sprzętu IT tego producenta mogą korzystać z wydajnych procesorów i kart graficznych szybciej niż przeciętni użytkownicy komputerów PC. iPhone i iPad również wyznaczają trendy na rynku urządzeń mobilnych. Korzystając z subskrypcji, możesz wymienić sprzęt na nowszy w dowolnym momencie!

  Skonfiguruj usługę według własnych potrzeb

  Możliwość indywidualnej konfiguracji sprzętu IT, doskonała ochrona danych dzięki kopiom zapasowym czy innowacyjna subskrypcja to jedna z wielu usług, jakie czekają na klientów biznesowych iMad. Jeżeli szukasz zaufanego partnera serwisowego i dostawcy sprzętu Apple dla firm, skorzystaj z oferty iMad i skonfiguruj usługi według własnych potrzeb! Skontaktuj się z serwisem i zapytaj o dedykowaną ofertę dla Twojego biznesu.

  Artykuł załadowany: 0.4847 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023