REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Nie wyobrażamy sobie życia bez światła słonecznego, jednak jego nadmierna ilość potrafi zaszkodzić nie tylko skórze, ale również oczom. W celu zabezpieczenia ich przed nadmiernym promieniowaniem UV stosuje się okulary przeciwsłoneczne. Marka Zepter postanowiła pójść o krok dalej, przygotowując okulary fulerenowe Hyperlight Eyewear. Ich soczewki pokryte są warstwą fulerenu C60, które przekształcają wysokoenergetyczne światło widzialne w to bardziej przyjazne dla ludzkiego wzrok. Dotyczy to zarówno promieniowania UV, jak i światła niebieskiego generowanego przez ekrany LED, które powszechnie wykorzystuje się w telewizorach, laptopach i smartfonach. Dowiedz się więcej o Hyperlight Eyewear i sprawdź, czemu okulary fulerenowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem osób chcących zadbać o swoje oczy.

  Hyperlight Eyewear, czyli jak współcześnie zabezpiecza się wzrok przed szkodliwym dla zdrowia światłem

  Ludzkie oko narażone jest na szereg niebezpieczeństw i nie dotyczą one tylko urazów fizycznych związanych z uszkodzeniem gałki ocznej czy jej okolic. Docierające do oczu fale światła widzialnego mogą mieć czasem zbyt duże długości, co negatywnie odbija się na wzroku i w konsekwencji może prowadzić do poważnych schorzeń. O możliwej szkodliwości promieniowania UV wiadomo już od dawna, jednak wraz z rozwojem technologii pojawiło się nowe zagrożenie dla ludzkiego wzroku. Są nim ekrany LED będące źródłem światła niebieskiego. Takie wyświetlacze stosowane są obecnie w urządzeniach mobilnych, laptopach czy telewizorach, a długotrwałe patrzenie w ekrany tych urządzeń może prowadzić do poważnych urazów.

  Dziś ciężko sobie wyobrazić życie bez smartfona czy laptopa wykorzystywanego do pracy, dlatego marka Zepter wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązanie w postaci okularów fulerenowych Hyperlight Eyewear.

  Okulary fulerenowe marki Zepter – czym się wyróżniają?

  Powszechnie wykorzystuje się zarówno okulary przeciwsłoneczne zabezpieczające przed nadmiernym promieniowaniem UV, jak i okulary do pracy przy komputerze, które niwelują negatywne dla oczu niebieskie światło generowane przez ekrany LED. Okulary Hyperlight Eyewear na poprawę wzroku od Zepter.pl łączą obie te cechy i pozwalają na przekształcenie negatywnego dla oczu świtała w to bardziej przyjazne. Dzięki wykorzystaniu soczewek Quantum Hyperlight Optic pokrytych warstwą fulerenu C60 (z obu stron) okulary skutecznie chronią wzrok, wprawiając daną osobę w miły nastrój, niwelując przy tym poziom stresu.

  Metoda aplikowania fulerenu na soczewki została opatentowana, tworząc tzw. powłokę ioncoat, która redukuje refleksy świetlne, co znacząco wpływa na poprawę ostrości widzenia.

  W czym pomagają okulary fulerenowe Hyperlight Eyewear?

  Z dotychczasowych testów laboratoryjnych rozwiązania Zepter dowiedziano się, że okulary Hyperlight Eyewear znacząco ograniczają negatywne skutki nadmiernego promieniowania UV czy światła niebieskiego, którego źródłem są ekrany LED. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na znaczącą poprawę koncentracji, a co za tym idzie, produktywności w pracach stricte biurowych. Do tego pozytywnie wpływają one na pracę mózgu czy pozwalają ustabilizować wewnętrzny zegar biologiczny (regulują ciśnienie krwi), który w obecnych czasach można w łatwy sposób rozregulować m.in. przez niedobór snu czy nieregularne posiłki.

  Dodatkowym atutem Hyperlight Eyewear są również specjalne powłoki (hydro- i oleofobowa oraz Hard Coat), które zabezpieczają soczewki przed zabrudzeniami i zarysowaniami, co znacząco wydłuża żywotność okularów.

  Okulary fulerenowe Hyperlight Eyewear – dla kogo będą one dobrym rozwiązaniem?

  Rozwiązanie marki Zepter przygotowane jest z myślą o osobach aktywnych oraz tych, które na co dzień spędzają od kilku do kilkunastu godzin przed monitorem. Dzięki powłoce fulerenowej okulary skutecznie chronią przed promieniowaniem słonecznym i niebieskim światłem, wprawiając przy tym użytkownika w miły nastrój. Hyperlight Eyewear poprawiają koncentrację i są doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które chcą zadbać o swój wzrok oraz poprawić swoje zdrowie.

  Więcej o okularach fulerenowych Hyperlight Eyewear przeczytasz na Zepter.pl – sprawdź na stronie sklepu Zepter.

  Artykuł załadowany: 0.34 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021