REKLAMAA1 DaGRASSO 25.11.2021 - 24.02.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Park pod Kopą Cwila

  Park pod Kopą Cwila (SK)

  Przelotne spotkania na klatce, w windzie czy sklepie nie sprzyjają pogawędkom z sąsiadami. Teraz możesz to zmienić i poznać osoby mieszkające w Twojej okolicy! IKEA tworzy okazję do bliższego spotkania sąsiedzkiego i rozmowy przy czymś pysznym, w serdecznej atmosferze. Już w tę sobotę pierwsze spotkanie odbedzie się na Ursynowie - pod Kopą Cwila.

  Mówiąc "dobrze mieć sąsiada”, zachęcamy do śmiałości. Chodzi o podążanie własną drogą i słuchanie swojego wewnętrznego głosu. Chodzi o to, by każdy był sobą. Przełamujmy stereotypy i... ciszę w windzie z sąsiadem. Bo czy umiemy z nim porozmawiać? Czy wiemy, co nas łączy? To, co wartościowe, jest na wyciągnięcie ręki.
  W domu i w najbliższym otoczeniu.

  IKEA zachęca do tego, by poznać się bliżej podczas Spotkań Sąsiedzkich organizowanych w parkach osiedlowych polskich miast. Celem inicjatywy jest integracja lokalnej społeczności oraz odbudowa tradycji dobrych relacji sąsiedzkich.

  - To okazja do poznania mieszkańców swojej dzielnicy i wymiany doświadczeń. Zachęcamy do tego, by zjeść śniadanie na świeżym powietrzu i rozpocząć sąsiedzką znajomość – mówi Małgorzata Jezierska, specjalista ds. PR IKEA Retail w Polsce.

  Spotkania Sąsiedzkie IKEA to cykl spotkań organizowanych w polskich miastach na przełomie sierpnia i września.

  Jednym z nich jest spotkanie w sobotę, 27 sierpnia na Ursynowie, w Parku Romana Kozłowskiego (pod Kopą Cwila). Spotkanie będzie idealną okazją do poznania się bliżej i spędzenia czasu w miłym towarzystwie oraz serdecznej atmosferze. Od godziny 9:00 do 16:00 do dyspozycji uczestników będą foodtracki, specjalnie zaaranżowana przestrzeń, w której będzie można zjeść wspólny posiłek oraz strefa wypoczynku i zabawy. Wstęp bezpłatny. Szczegółowy terminarz spotkań i więcej informacji na temat organizowanych wydarzeń znajduje się na www.spotkania-sasiedzkie.pl

  Podczas Spotkań Sąsiedzkich będzie możliwość zapoznania się z nowym Katalogiem IKEA 2017. „Dla wszystkich, którzy chcą żyć po swojemu” to hasło jego tegorocznej odsłony, w której zaprezentowano rozwiązania wyposażenia domu, inspirujące do porzucenia codziennej presji oczekiwań. IKEA namawia, by żyć po swojemu, ponieważ dom to najlepsze miejsce, by być sobą, realizować swoje pragnienia, cieszyć się bliskością i zwykłym codziennym życiem.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3795 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021