REKLAMAA1 MKS VIR 03.01.2022 - 02.04.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AKL Ursynów)

  Jest zima, ale nie będzie ona trwała wiecznie – być może już teraz warto pomyśleć o tym, gdzie dziecko będzie się szkoliło lub spędzało aktywnie wolny czas? Taką opcję mogą być treningi w Akademickim Klubie Lekkoatletycznym Ursynów. Klub ogłosił właśnie nabory uzupełniające.

  AKL Ursynów poszukuje utalentowanych i chętnych młodych adeptów, którzy chcą trenować lekkoatletykę. Klub zajmuje się szkoleniem młodych sportowców. Prowadzi szkolenie na poziomie podstawowym dla dzieci z roczników 2006-2009, a także szkolenie na poziomie zaawansowanym (zasadniczym) dla młodzieży z roczników 2001-2005.

  AKL szkoli zawodników w biegach sprinterskich, biegu przez płotki, biegach na dystansach średnich oraz długich, a także skokach i rzutach. W kadrze trenerskiej znajdują się fachowcy - Bogdan Obrocki, Genowefa Patla, Tomasz Damszel, Borys Badeński, a także Szymon Skorupski. Klub może poszczycić się wychowaniem wielu medalistów mistrzostw Polski juniorów.

  - Ogłosiliśmy nabory do klubu, ponieważ nigdy nie mamy dość chętnych do uprawiania sportu. Można się do nas zgłaszać, korzystając z danych kontaktowych na stronie internetowej klubu – tłumaczy Stanisław Kostaniak z AKL Ursynów. – Najlepiej jest zgłosić się do nas podczas poniedziałkowych dyżurów. Prowadzone są one od godziny 15:00 do 17:00. Dziecko może przyjść do nas z rodzicami, razem wówczas podejmiemy decyzję odnośnie zapisania do nas kolejnego uczestnika – dodaje.

  Rekrutacja prowadzona jest w obiektach sportowych SGGW przy ul. Ciszewskiego 10. Klub ma siedzibę w pokoju nr 101. I to właśnie tam rodzice mogą przyjść ze swoimi dziećmi na spotkanie zapoznawcze.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4184 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022