REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 listopada 2020, 13:28

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Decyzja o zakupie nieruchomości jest bardzo poważna, dlatego warto jest poświęcić czas na wyszukanie najatrakcyjniejszych propozycji. Czasem niewielka odległość od Warszawy potrafi zaskoczyć cenami.

  Kto marzy o mieszkaniu w stolicy?

  O własnych czterech kątach w Warszawie marzy każdy, kto zawodowo lub prywatnie związany jest z tym miastem. Własne mieszkanie to inwestycja w przyszłość, chociaż z pewnością wymaga sporych nakładów finansowych. Rynek mieszkaniowy nie rozpieszcza swoich klientów: oferuje im co prawda prawdziwe perełki, ale najczęściej za fortunę, co w wielu przypadkach przekracza możliwości finansowe potencjalnych klientów. Nic nie wskazuje na to, by ceny miały spadać, dlatego warto jest zwrócić uwagę na to, co kryje się w niewielkiej odległości od Ursynowa.

  Tajemnice nowego osiedla

  Alternatywą dla bardzo drogich mieszkań w Warszawie są segmenty Józefosław - osiedle Cicha Łąka. Ta inwestycja znajduje się za Lasem Kabackim - tylko piętnaście minut zajmuje przejazd pomiędzy osiedlem a Ursynowem. Największą niespodzianką są ceny: tutaj można kupić dom z ogródkiem w cenie dwupokojowego mieszkania w Warszawie. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale podana cena (od 490 000 zł za 90m2) jest prawdziwa, co od razu sprawia, że człowiek zaczyna się zastanawiać czy nie lepiej jest porzucić marzenia o ciasnym mieszkaniu w stolicy i zdecydować się na atrakcyjną przestrzeń mieszkalną w nowoczesnej nieruchomości o atrakcyjnej bryle.

  Za takim wyborem przemawia fakt, że dom ma aż trzy poziomy, co pozwala na pełną swobodę jego aranżacji. Na poziomie pierwszym znajduje się salon z aneksem kuchennym i toaletą. Na poziomie drugim są dwie sypialnie (jedna z udogodnieniem w postaci garderoby), łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze (mogące służyć np. jako pralnia lub garderoba).

  Poziom trzeci to poddasze, które można dostosować do własnych potrzeb (na przykład gabinet, pokój dla dziecka, siłownia domowa – dodatkowo jest też możliwość zrobienia drugiej łazienki). Jeśli dla kogoś taki dom jest za duży, a chce zamieszkać w zielonej okolicy, to może zdecydować się na mieszkania Józefosław. Do dyspozycji nabywców są mieszkania z przestronnymi balkonami z których rozciąg się widok na lasek i pasące się nieopodal konie.

  Uroki kameralnej miejscowości

  Józefosław kojarzy się ze spokojnym i wygodnym życiem, co dla zapracowanych osób może być idealnym miejscem do zamieszkania i odpoczynku. Jest to znakomita odskocznia od zgiełku wielkiej aglomeracji, która jednocześnie jest dość blisko wielkomiejskich atrakcji i rozrywek, co jest ważne dla ludzi kochających Warszawę.

  Miejscowość nie rozwodzi mieszkańców z cywilizacją - jest tu wszystko co potrzebne do komfortowego życia. Dla dzieci są żłobki, przedszkola i szkoły (zarówno państwowe jaki prywatne), są placówki służby zdrowia, kwitnie handel i są liczne punkty usługowe. Są tu też dobre restauracje.

  Ale w dobie problemów świata z pandemią koronawirusa największą zaletą przeprowadzenia się do małej miejscowości jest bliskość terenów zielonych, dostęp do własnego ogródka, czyli pełna swoboda ruchów, która w czasie stanu epidemii została w znacznym stopniu wszystkim odebrana. Tutaj nie ma tłumów, dzięki czemu ryzyko zakażenia koronawirusem jest minimalne.

  Zamieszkanie w tak uroczej miejscowości wyznacza nową jakość życia. Moda na nieruchomości tuż za wielkim miastem rozkwita, dzięki czemu inwestorzy nie mogą narzekać na brak klientów. Epidemia pokazała, że ludzie nie chcą już ciasnych mieszkań w mieście, gdy za identyczne pieniądze mogą mieć przestronne domy w pobliżu Warszawy.

  Artykuł załadowany: 0.2454 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021