REKLAMAA1-SAKOWICZ-REHAB-03-09----02-12-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Organizator)

  REKLAMA

  Jeśli lubisz biegać dla formy i cenisz sobie aktywność na świeżym powietrzu, to  I Międzynarodowy Bieg Chomika jest dla Ciebie! Już w czwartek w Parku przy Bażantarni startuje wyjątkowy turniej dla biegaczy. Trasa liczy około 10 kilometrów, a że składa się z 6 pętli, organizatorzy patronem uczynili… chomika. Nikt tak dobrze nie wie, że bieganie w kółko może być świetną zabawą.

  Towarzyska rywalizacja, nocne bieganie, trasa na 10 kilometrów zaułkami Ursynowa. I Międzynarodowy Bieg Chomika zacznie się w najbliższy czwartek o godzinie 20:00 w Parku przy Bażantarni. Założenie inicjatywy jest bardzo proste – wybiegać się w dobrym towarzystwie, sprawdzić swoje możliwości i przede wszystkim – dobrze się bawić!

  Dostawaliśmy wiele sygnałów, że brakuje dłuższych biegów za udział w których nie trzeba będzie płacić. Są jakieś „piątki”, ale już jest problem z dłuższym dystansem. W Krakowie jest taki cykl „I Ty Możesz Biegać Wieczorem” – u nas brakuje podobnego wydarzenia, który pozwalałby startować nawet w środku tygodnia. Dlatego powstał plan zorganizowania tego biegu. Nie wykluczamy, że będzie to impreza cykliczna. Zobaczymy jak wypadnie premierowa edycja. Rozumiem, że w bieganie rund może być dla kogoś monotonne, ale dużo zależy też od podejścia. W tym dniu to będzie też jedyna „dyszka” w całej Polsce  – mówi Sebastian Wojciechowski, organizator imprezy.

  Dystans, jaki muszą pokonać uczestnicy, to niemal 10 kilometrów, które podzielone zostały na 6 identycznych pętli – stąd porównanie do chomików i ich niezmordowanego zapału do biegania w kółko. Sympatyczny gryzoń stać się ma symbolem zachęcania do aktywności na świeżym powietrzu.

  Trasa biegu prowadzić będzie alejkami parkowymi wokół Parku przy Bażantarni na Ursynowie, a start i meta zlokalizowane będą obok skate parku przy skrzyżowaniu ulic KEN i Przy Bażantarni, 5 minut od stacji Metro Kabaty w stronę Natolina.

  Udział w biegu może wziąć każdy – nie ma opłat startowych, a zapisy prowadzone będą w dniu zawodów. Mimo braku biurokracji każdy z biegaczy liczyć może na profesjonalny pomiar czasu. Organizatorzy zapowiadają, że bieg odbędzie się niezależnie od warunków pogodowych. Warto również pamiętać, że ze względu na towarzyski charakter rywalizacji inicjatorzy akcji nie zapewniają opieki lekarskiej zawodnikom, a ubezpieczenie każdy z biegaczy musi zapewnić sobie we własnym zakresie. Na pewno liczyć można na wyjątkową, koleżeńską atmosferę.

  I Międzynarodowy Bieg Chomika już w czwartek 21 lipca, start o godzinie 20:00. Zapisy na kwadrans przed rozpoczęciem zawodów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1456 sekundy
  REKLAMAA2-WYBORY-KatarzynaGaik-N-16-10----17-10-2018