REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Czasem pomysł na innowacyjny i profesjonalny salon fryzjerski to stanowczo za mało. Dobry sprzęt, eleganckie meble, interesująca lokalizacja – na wszystko potrzebujesz pieniędzy i to całkiem sporo. Ponadto zanim Twój salon odniesie pierwsze sukcesy i zacznie przynosić pierwsze zyski, minie trochę czasu. Swoje marzenia możesz jednak zrealizować, korzystając z bezzwrotnej dotacji, która dla salonów fryzjerskich w 2020 roku może wynieść nawet do 30 000 złotych. Podpowiemy Ci, jak ją zdobyć i gdzie szukać pomocy.

  Czasem pomysł na innowacyjny i profesjonalny salon fryzjerski to stanowczo za mało. Dobry sprzęt, eleganckie meble, interesująca lokalizacja – na wszystko potrzebujesz pieniędzy i to całkiem sporo. Ponadto zanim Twój salon odniesie pierwsze sukcesy i zacznie przynosić pierwsze zyski, minie trochę czasu. Swoje marzenia możesz jednak zrealizować, korzystając z bezzwrotnej dotacji, która dla salonów fryzjerskich w 2020 roku może wynieść nawet do 30 000 złotych. Podpowiemy Ci, jak ją zdobyć i gdzie szukać pomocy.

  Na początek sprawdź, jakie masz możliwości

  Salon fryzjerski to bardzo dobry pomysł na intratny i dochodowy biznes. Jeśli dodatkowo pomyślisz o innych usługach, jak np. manicure, zabiegi kosmetyczne czy transparentny makijaż, to na brak klientek zdecydowanie nie będziesz narzekać. Dzisiejsza sytuacja z Covid – 19 może jednak pogłębiać obawy, czy warto otwierać swój salon. Wprowadzone restrykcje wciąż ograniczają bowiem ilość obsługiwanych klientów, mogą więc mocno wpływać na profity, zwłaszcza nowego salonu fryzjerskiego. Spójrz na to jednak z innej strony – branża „beauty” nadal cieszy się w Polsce dużą popularnością. Jeśli klientki nie mogą umówić się do jednego salonu, poszukają terminu w innym, może właśnie u Ciebie?

  Jeśli jesteś fachowcem, który chce zaistnieć na rynku, to musisz najpierw sporządzić biznesplan, by wiedzieć, jaki budżet jest Ci niezbędny do wystartowania. Tutaj pomocne mogą być dotacje z Urzędu Pracy (Fundusz Pracy), dotacje unijne, które wciąż można pozyskiwać na rozwój swojej firmy albo kredyt w banku.

  Najprościej będzie Ci pozyskać dotację z Urzędu Pracy wystarczy, że:

  • jesteś zarejestrowana, jako osoba bezrobotna (każdy urząd indywidualnie określa czas, w którym musisz posiadać status osoby bezrobotnej),
  • nie możesz studiować, wyjątkiem są studia zaoczne,

  Wniosek możesz złożyć tylko do jednego Urzędu Pracy.

  Dotacja z Urzędu Pracy – konieczny będzie biznesplan

  Dotacja przyznawana z PUP to maksymalnie sześciokrotność średniej krajowej. W jakiej wysokości przyznawana jest dotacja, zależy jednak od konkretnego urzędu. Ważne jest jednak, by przedstawić plan wydatków, a więc uzasadnić konieczność pozyskania maksymalnej kwoty dotacji.

  Tworząc biznesplan musisz wziąć pod uwagę nie tylko wystrój salonu, ale również przydatny sprzęt. Jak zacząć tworzyć listę? Wybierz taki sklep, gdzie znajdziesz pełne wyposażenie salonów fryzjerskich, ale w dobrej cenie i z profesjonalnymi markami.

  Tutaj pomocna może okazać się nasza hurtownia fryzjerska. U nas znajdziesz właściwe porady, dotyczące wyboru właściwego sprzętu, przyborów, akcesoriów czy kosmetyków. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również w kwestii stworzenia dobrej wyceny, którą dołączysz do wniosku o dotację. Jesteśmy przyjazną hurtownią dla fryzjerów i stylistów. Oferujemy bowiem korzystne ceny, dzięki czemu zaopatrujące się u nas salony fryzjerskie, mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli więc potrzebujesz wsparcia przy kompletowaniu listy do wniosku bądź chcesz mieć pewność, że o niczym nie zapomniałeś – zgłoś się do nas https://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl. Pomożemy, doradzimy i wycenimy wyposażenie Twojego nowego salonu fryzjerskiego.

  Jak inwestować w nowy salon fryzjerski, by odnieść na rynku sukces?

  Pieniądze z urzędu pracy mogą niezwykle ułatwić Ci start. Nie musisz się martwić, jak zorganizować pierwsze meble do salonu fryzjerskiego czy z czego opłacić suszarki bądź maszynki do strzyżenia. Nie musisz też podpisywać ryzykownej umowy z bankiem na kredyt. Jedyne, co musisz, to przez minimum rok prowadzić działalność gospodarczą. To nie musi być jednak szczególnie trudne, zwłaszcza, że możesz skorzystać również z ulg na świadczenia społeczne dla nowych przedsiębiorców. Mimo wszystko czynsz, opłaty za prąd, wynagrodzenia pracownicze musisz regularnie opłacać od samego początku.

  Jeśli masz dobry pomysł, fach w ręku, a Twój salon znajduje się w dobrej lokalizacji, to sukces masz w kieszeni.

  Ważne jest jednak także pierwsze wrażenie. To wystrój wnętrza podpowie klientom, czy wchodzą do profesjonalnego i nowoczesnego salonu fryzjerskiego. Dlatego urządzając salon i obliczając wydatki związane z jego umeblowaniem – weź pod uwagę, zakup komfortowych foteli, myjek, czy podnóżków. Musi być wygodnie, nowocześnie i elegancko.

  Kosmetyki musisz opłacić już we własnym zakresie. Tego rodzaju zakupy nie są bowiem objęte dotacją z PUP. Jeśli to jednak u nas zamówisz sprzęt fryzjerski i meble, to otrzymasz spore rabaty również na kosmetyki i przybory. Warto więc przy wycenie mebli, ująć również farby, szampony, czy lakiery do włosów. W naszej hurtowni fryzjerskiej zawsze bowiem przy większych zamówieniach możesz liczyć na indywidualną wycenę i zdecydowanie niższe ceny poszczególnych produktów.

  Artykuł załadowany: 0.2622 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020