REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2021, 15:28 komentarzy 4

  (nadesłane)

  Historia pani Iwony, handlującej na bazarku przy Szpitalu Południowym chwyta za serce! 75-latka sprzedaje jajka, by dorobić do głodowej emerytury i wspomagać dorosłego syna, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Na szczęście są ludzie gotowi przyjść z pomocą.

  75-latka sprzedaje na bazarku jajka, miody i przetwory. Poza tym opiekuje się niepełnosprawnym synem, który mimo porażenia mózgowego jest z wykształcenia informatykiem. Niestety mężczyzna od lat walczy z niewydolnością żylną, która wywołuje rany na jego nogach i wymaga kosztownego leczenia. Rodzina nie prosiła o wsparcie, ale mieszkańcy Ursynowa postanowili wyciągnąć do nich pomocną dłoń.

  - Panią Iwonę poznałam na ursynowskim bazarze, robiąc zakupy. Przesympatyczna 75-letnia kobieta, która w tym wieku powinna robić wszytko inne niż pracować od 6 do 16 za rażąco niską stawkę, aby mieć za co żyć. Żyć, a także wspierać swojego 37-letniego syna Tomka, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym - mówi pani Agata.

  Kobieta nie mogła pogodzić się w dramatyczną sytuacją tej rodziny i postanowiła jej pomóc. Uruchomiła zbiórkę, która choć częściowo pokryje leczenie syna emerytki. 

  Udało się już uzbierać 3 tys. złotych

  Pani Iwona nigdy nie prosiła o pomoc. Smutek schodził z jej twarzy, gdy ktoś postanowił się do niej odezwać i porozmawiać. 

  Razem z mężem staramy się, choć w małej części pomóc Pani Iwonie i jej synowi. Stąd ta zbiórka. Mamy nadzieję, że znajdą się cudowni ludzie, którzy zechcą im ulżyć w codziennych trudach. Żeby emerytura Pani Iwony nie była taka smutna, a życie Tomka nabrało barw. Bo każdy zasługuje na szczęście - dodaje organizatorka zbiórki.

  Pani Agata zachęca do wspierania zbiórki na portalu pomagam.pl. W chwili publikacji artykułu udało się uzbierać już ponad 3 tys. złotych z 10 tys. niezbędnych na leczenie i codzienne wydatki rodziny. Za dotychczasową kwotę udało się opłacić czynsz i rachunki. Stan zdrowia Tomka też jest już nieco lepszy. Rany na jednej nodze powoli się goją, z drugą w dalszym ciągu nie jest najlepiej. Środki mają pomóc stanąć mężczyźnie na obie nogi.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 106

  • 56
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 20
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 14
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ewa Ż-Z 4 8 dni temuocena: 43% 

   Skandalem jest ten bazar obok szpitala Południowego i Instytutu Hematologii. Tylko idioci mogli zezwolić na taka lokalizację. Jeśli ten kawałek ziemi nalezy do osoby prywatnej to należy natychmiast wykupić z powodu wyższej konieczności społecznej i bazar zlikwidować. Nie ma żadnego wytłumaczenia dla tej lokalizacji. Czy dzielnica Ursynów ma jakieś władze? Nie ma bo jak by miała to nie byłoby tej skandalicznej lokalizacji a teren bezpośrednio przylegajacy do terenu szpitala byłby w rękach gminy.

   Edytowany: 8 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kurkawodna 3 9 dni temuocena: 68% 

   A gdzie w tej sytuacji są zwolennicy ubogacania kulturowego przez emigrantów? Czy nie lepiej pomagać właśnie takim osobom w pierwszej kolejności?

   Edytowany: 9 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olszar 2 10 dni temuocena: 100% 

   Mam bardzo chorego syna . Na szczęście sam jeszcze jestem młody i jakoś dajemy radę . Boje się co będzie jak zestarzeje się . Pamiętajcie zdrowie jest najważniejsze ,nie przejmujcie się drobnostkami. Choroba dziecka zmienia całe życie

   Edytowany: 9 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pyton 1 9 dni temuocena: 100% 

   Jesteś supermenem bez peleryny. Dużo sił i życzliwości.

   Edytowany: 9 dni temu

   oceń komentarz 12 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4016 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021